صنایع دستی

مسافران به هتل ها نیامدند، در چادر و ویلاها ماندند

ایسنا/ براساس سخنان رئیس جامعه هتلداران استان مازندران، مسافران به هتل ها نیامدند، در چادر و ویلاها ماندند.

10 خرداد 1399

شروع بازسازی مسجد تاریخی میدان در ارومیه

معاون میراث فرهنگی آذربایجان غربی گفت: مسجد میدان ارومیه یکی از مساجد محلی و تاریخی ارومیه است که کار بازسازی آن با همکاری شهرداری و اداره کل استان شروع شده است.

7 خرداد 1399

انتها مرمت آسیاب آبی خلیل ابرکوه

خبرنگاران/یزد سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ابرکوه گفت: آسیاب تاریخی ابرکوه، معروف به آسیاب آبی خلیل مرمت شد.

26 اسفند 1398

فروش آثار هنرمندان معاصر در نگارخانه لاله

نهمین نمایشگاه فروش آثار هنرمندان معاصر ایران با هدف رونق بخشیدن به اقتصاد هنر و تقویت بنیان های هنری شهر در نگارخانه لاله دایر شده است.

22 اسفند 1398

عملیات اجرایی نخستین بازارچه دائمی صنایع دستی سربیشه شروع شد

عملیات اجرایی نخستین بازارچه دائمی صنایع دستی شهرستان سربیشه در ورودی این شهر توسط شهرداری و با مشارکت میراث فرهنگی شروع شد.

22 اسفند 1398

مدل خوشه ای، بهترین مدل برای توسعه گردشگری یزد است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: مدل توسعه خوشه ای که در توسعه اقتصاد جهان به کار می رود عاملی موثر در توسعه گردشگری یزد بوده است.

7 اسفند 1398

نشست مشترک هماهنگی میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی و شهرداری طالقان برگزار گردید

رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی طالقان از برگزاری نشست مشترک هماهنگی شهرداری طالقان و اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اطلاع داد.

30 بهمن 1398

دومین نشست هم اندیشی منطقه ای توسعه گردشگری در قزوین برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، دومین نشست هم اندیشی توسعه گردشگری با عنوان مقصد و مسیرهای تازه گردشگری عصر چهارشنبه با حضور مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و مدیران کل و معاونان گردشگری استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، اردبیل...

28 بهمن 1398

تسهیل ورود گردشگران اسپانیایی به یزد، سایت گردشگری یزد به زبان اسپانیایی ترجمه می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: هسته اسپانیا برای تسهیل ورود گردشگران اسپانیایی به یزد فعال خواهد شد.

26 بهمن 1398

اختصاص 3 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای مرمت قلعه کنجان چم ایلام

قلعه کنجان چم یکی از جاذبه های گردشگری ایلام به شمار می رود که قرار است سه میلیارد و 3500 میلیون دلار برای مرمت این بنا هزینه گردد.

3 بهمن 1398

افتتاح و شروع عملیات اجرایی 139 پروژه استان گلستان در سفر دکتر مونسان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از افتتاح و شروع عملیات اجرایی 139 پروژه این اداره کل با حجم سرمایه گذاری 374میلیارد و 300میلیون تومان با حضور وزیر میراث فرهنگی اطلاع داد.

25 دی 1398

فرودگاه های اصلی ژاپن

فرودگاه های اصلی ژاپن، شامل فرودگاه کانسای است که از نصب 48000 بلوک بتنی و سنگی در عمق دریا ساخته شد. فرودگاه کانسای از فرودگاه های اصلی ژاپن، با پرواز هواپیما از دل آبهای دریا، نمایشی از تکنولوژی پیشرفته مهندسی است.

23 دی 1398

خرید در مارینا بی (Marina Bay)، سنگاپور

مارینا بی (Marina Bay) خلیجی در جنوب سنگاپور است که امروزه به عنوان یکی از مراکز تجاری، اداری، سرگرمی و خرید در سنگاپور شناخته می گردد. در این مقاله مراکز تجاری و خرید در این بخش از سنگاپور را معرفی می کنیم. با خبرنگاران همراه باشید.

13 آذر 1398

فرهنگ و تنوع اقوام به صنایع دستی خراسان شمالی هویت بخشیده است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با بیان این که صنایع دستی نشانگر هویت و فرهنگ مردمان هر منطقه ای است، گفت: فرهنگ و تنوع اقوام خراسان شمالی در نقش و نگارهای صنایع دستی استان متجلی شده که ارزشمند است.

27 مهر 1398

ابلاغ مراتب ثبت ملی 33 اثر منقول فرهنگی تاریخی به استاندار قم

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دو نامه جداگانه به استاندار قم، مراتب ثبت 33 اثر منقول فرهنگی تاریخی را ابلاغ کرد.

20 مهر 1398

معرفی 4 بانوی هنرمند آذربایجان شرقی به عنوان برگزیدگان چهارمین جشنواره بین المللی خلاقیت و نوآوری تبریز

چهارمین جشنواره بین المللی خلاقیت و نوآوری تبریز، چهار بانوی هنرمند آذربایجان شرقی را به عنوان برگزیدگان این جشنواره معرفی کرد.

19 مهر 1398

اردبیل پایلوت آموزش تخصصی شاغلان صنایع دستی شد

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اردبیل به همراه چهار استان دیگر پایلوت اجرای طرح های آموش تخصصی شاغلان صنایع دستی شد.

18 مهر 1398

اختصاص 5میلیارد ریال برای مرمت و استحکام بخشی قنات قصبه

مسئول پایگاه قنات جهانی قصبه گناباد گفت: 5میلیارد ریال، سال جاری برای مرمت و استحکام بخشی این اثر جهانی اختصاص یافت.

18 مهر 1398

دکتر مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی معرفی گردید

رئیس جمهوری در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، وزرای پیشنهادی میراث فرهنگی,گردشگری و صنایع دستی و آموزش و پروش را معرفی کرد.

17 مهر 1398

ساختمان نمایشگاه صنایع دستی پارس آباد احداث می گردد

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از اختصاص اعتبار ویژه به منظور احداث ساختمان نمایشگاه صنایع دستی شهرستان پارس آباد اطلاع داد.

14 مهر 1398
تعداد: (37)