اخبار سیاسی

اتحادیه اروپا دیگر خوان گوایدو را رئیس جمهور موقت ونزوئلا نمی داند

اتحادیه اروپا با تجدیدنظر در سیاست های خود در قبال ونزوئلا گفت از این پس خوان گوایدو را به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا به رسمیت نمی شناسد.

3 اسفند 1399

خبرنگاران آزادی وزیر ارتباطات با قرار التزام

تهران- خبرنگاران- مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: محمد جواد آذری جهرمی امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار و در خصوص اعلام جرم های دادستان کل کشور علیه او، توسط بازپرس پرونده بازپرسی شده است که پس از استماع و اخذ پاسخ، بازپرس دستور...

3 اسفند 1399

ارائه 10 میلیون نفر ساعت آموزش مجازی مقابله با بحران

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اعلام خبر ارائه 10 میلیون نفر ساعت آموزش در حوزه مدیریت بحران طی دو سال اخیر گفت: در قالب این آموزش ها در مجموع به 520 هزار نفر معلم در سراسر کشور محتوای آموزش ایمنی در مدارس ارائه...

29 بهمن 1399

آفریقای جنوبی عرضه واکسن آسترازِنسا را متوقف کرد

آفریقای جنوبی، عرضه واکسن آسترازِنسا را به دلیل ترس از عدم متوقف کردن نوع خفیف کرونا کنار گذاشت.

26 بهمن 1399

ماهشهر قطب تولید پروپیلن از پروپان می شود

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی، پروپیلن را یکی از محصولات حیاتی صنعت پتروشیمی دانست و گفت: ماهشهر قطب تولید پروپیلن از پروپان می شود.

23 بهمن 1399

تأکید عربستان بر پایبندی کامل به توافق اوپک پلاس

وزیر انرژی عربستان گفت: امیدوارم بتوانیم با پایبندی کامل به توافق اوپک پلاس، بازار نفت را از شوک های واردشده در سال گذشته میلادی خارج کنیم.

22 بهمن 1399

انتصاب پنهانی چمران به مشاورت رئیس مجلس!

آخرین بار که از انتصابات پنهانی محمدباقر قالیباف در قامت رییس مجلسِ، خبری منتشرشد، بیست وهشتم آبان ماه بود. آن موقع رییس انتخابی ترین قوه جمهوری اسلامی، بدون اعلام قبلی و در سکوت کامل خبری، به طور پنهانی اقدام به تغییر معاون اجرایی مجلس، رییس مرکز حراست...

15 بهمن 1399

رشد قابل توجه در حوزه کمیت ارقام جدید گیاهی

تهران (پانا) - معاون وزیر جهاد کشاورزی می گوید در دو دولت اخیر جهش خوبی در این زمینه رخ داده به طوری که در سال 92 ما 11 رقم گیاهی جدید معرفی نموده بودیم اما امروز 49 رقم گیاهی جدید معرفی می گردد که با رشدی بیش از 400 درصد در این زمینه روبرو هستیم.

14 بهمن 1399

در پشت ادعای تقلب در آمریکا چه می گذرد؟

خبرنگاران : ادعاهای بی اساس و ناامیدانه ترامپ در خصوص انتخابات به سرقت رفته در 7 هفته گذشته- پرخاشگرانه ترین و تهاجمی ترین ترویج تقلب انتخاباتی در تاریخ آمریکا- نتوانست توجه دادگاه های 7 ایالت را به دست آورد.

14 بهمن 1399

استقبال فولکس واگن از ورود اپل به صنعت خودرو

مدیرعامل شرکت خودروسازی فولکس واگن، می گوید از رقابت با اپل استقبال خواهد نمود؛ زیرا ورود بازیگران جدید موجب تزریق نوآوری بیشتر به این صنعت خواهد شد.

10 بهمن 1399

روایت مشاور مدیر شبکه سه از جزییات پیشنهاد گزارشگری به فردوسی پور

به گزارش خبرنگاران، کوروش کمره ای مشاور مدیر شبکه سه سیما در صفحه مجازی خود در توئیتر به حاشیه های اخیر مرتبط با عادل فردوسی پور اشاره نمود و با واکنش به گزارشگری وی، جزئیاتی از مذاکرات این چند وقت منتشر کرد.

5 بهمن 1399

چگونه با وحشت و هراس در بورس اوراق بهاردار مقابله کنیم؟

به گزارش خبرنگاران بازارهای سهام تحت تاثیر شرایط رکورد مالی و حوادث و اتفاقات غیر منتظره دچار آشفتگی و سراسیمگی می شوند. درک رفتار سرمایه گذاران در شرایط آشفتگی و هراس از موضوعات جالب و مورد علاقه فعالان و مشارکت کنندگان بازار سرمایه است.

5 بهمن 1399

دولت بایدن برای گفت و گو با ونزوئلا آماده می گردد

سه منبع نزدیک به دولت جو بایدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا می گویند او در حال آماده شدن برای مذاکره با دولت نیکلاس مادورو در ونزوئلا به منظور سرانجام دادن به بدترین رابطه تنش زای آمریکا در نیمکره غربی است.

3 بهمن 1399

بودجه نگهداری از 34 هزار اثر تاریخی ملی فقط 200 میلیارد است

ایسنا/ براساس سخنان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بودجه نگهداری از 34 هزار اثر تاریخی ملی فقط 200 میلیارد است.

2 بهمن 1399

هشدار اف.بی.آی به عوامل پلیس آمریکا برای هرگونه همکاری با چین

این هشدار مربوط به یک سیاست قدیمی چین در هدف گیری افرادی خارج از مرزهایش است افرادی که به جرایم اقتصادی متهم هستند یا حتی اقامت دائمی کشورهای خارجی را دارند. بازگرداندن افراد متهم به چین که اغلب با باجگیری یا تهدید اتفاق افتاده بخشی از کمپین ضدفساد...

18 دی 1399

معاون وزیر خارجه آمریکا با برهم صالح ملاقات کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از الفرات نیوز، دیوید شینکر معاون وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا در امور خاور نزدیک با برهم صالح رئیس جمهور عراق ملاقات و تبادل نظر کرد. ملاقات دو طرف در بغداد، پایتخت عراق انجام شد.

17 دی 1399

چین تحویل واکسن به خانواده رئیس کره شمالی را رد کرد

وزارت خارجه چین گزارشات منتشر شده درباره دریافت واکسن چینی کرونا از سوی رئیس کره شمالی را رد کرد.

13 دی 1399

ورود کمیسیون اصل 90 مجلس به موضوع عدم پرداخت کامل حقوق سربازان

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از ورود این کمیسیون به پرونده عدم پرداخت کامل حقوق سربازان نظام وظیفه عمومی اطلاع داد و گفت: پس از سوال از وزیر دفاع تخلف دولت در این باره محرز شده است.

11 دی 1399

رئیس جمهور آذربایجان: چه کسی می تواند از ما انتقاد کند، آنهایی که مساجد را تعطیل کردند و یا سر خوک به مساجد مسلمانان انداختند؟

: کسی نباید در این زمینه نگران باشد و بخصوص رهبران کشورهای غربی و آن عده از انها که احساسات اسلام هراسی را برافروختند و اهانت به مقدسات اسلامی را نادیده می گیرند و حتی عاملان اهانت به این مقدسات را توجیه می کنند .

7 دی 1399

نائب رئیس مجلس به عضویت ستاد ملی مقابله با کرونا درآمد

تهران (پانا) - سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به عضویت ستاد ملی مقابله با کرونا درآمد.

6 دی 1399
تعداد: (317)