اخبار مجلس

طعنه سنگین سخنگوی وزارت خارجه چین به سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه چین در پیغامی در توئیتر به پیغام توئیتری اخیر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در انتقاد از لایحه امنیت ملی چین در هنگ کنگ، با طعنه به قتل مرد غیر مسلح سیاه پوست توسط پلیس آمریکا اشاره نمود.

11 مرداد 1399

دکتر زالی: تهران هنوز در شرایط قرمز قرار گرفته است

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه تهران همچنان شهر آلوده و قرمز تلقی می گردد، گفت: 68 درصد بیماران فوتی کرونا در تهران، یک بیماری زمینه ای داشتند.

15 تیر 1399

زائرسراهای دولتی مشهد باید از پذیرش زائر غیرسازمانی پرهیز کنند

مدیرکل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی گفت: تمامی زائرسراهای دولتی مستقر در مشهد باید از پذیرش زائر غیرسازمانی خود پرهیز کنند تا بتوانیم این زائران و مسافران را به هتل ها و هتل آپارتمان ها سوق دهیم.

31 خرداد 1399

مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا اطلاع رسانی شود

خبرنگاران/لرستان استاندار لرستان گفت: مصوبات ملی و استانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در صدا وسیما، فضای مجازی و رسانه ها اطلاع رسانی شود.

29 خرداد 1399

واعظ آشتیانی: مصوبه سال 69 مجلس می گوید کمپ متعلق به استقلال نیست

مدیرعامل سابق استقلال با اشاره به قوانینی در گذشته تاوید دارد که کمپ حجازی متعلق به استقلال نیست و به زمین شهری تعلق دارد.

25 خرداد 1399

خبرنگاران فروشگاه های مجازی و اینترنتی در مازندران فعال می شود

ساری - خبرنگاران - استاندار مازندران با تاکید بر این که واحدهای صنفی استان تا 15 فروردین ماه سال جاری تعطیل است ، به متخلفان صنفی که از این محدودیت ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا سرپیچی کنند ، هشدار داد.

24 اردیبهشت 1399

اعلام آماده باش چهارشنبه آخر سال به استانداران

سخنگوی وزارت کشور گفت: استانداران با درنظر دریافت محدویت ها و مصوبات مدنظر ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، ضمن پیش بینی تمهیدات لازم برای فراهم سازی آسایش و رفاه شهروندان، برنامه ریزی و اقدام برای پیشگیری و کنترل حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال...

12 اردیبهشت 1399

خبرنگاران چند روزیست که فردا هنوز نرسیده

زاهدان- خبرنگاران- نبود ماسک و مواد ضدعفونی نماینده در داروخانه ها و لوازم پزشکی زاهدان و توصیه های مکرر مسوولان بهداشتی مبنی بر ضدعفونی کردن محل زندگی و کار و انتشار اخباری از شیوع بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان شهروندان را نگران نموده بطوریکه از...

28 فروردین 1399

استقبال بیش از 600 تماشاگر از بازی ایران و ایتالیا

بازی محبت آمیز دو تیم ملی فوتسال بانوان ایران و ایتالیا در حضور بیش از 600 تماشاگر برگزارشد.

9 فروردین 1399

یادداشت حسین شریعتمداری، خدایا خودت راه راست را به طرف ما کج کن !

دولت و مدعیان اصلاحات به جای اینکه از فاجعه آفرینی و خسارت های فراوانی که به ملت تحمیل نموده اند دست بردارند، درپی نهادینه کردن حرکت پلشت خود هستند.

6 فروردین 1399

وزیر اقتصاد: بسته رونق فراوریِ وزارت اقتصاد عملیاتی شده است

خبرنگاران: دژپسند گفت: بسته رونق فراوری را در مجاری مختلف، به راستا عملیاتی شدن سوق دادیم.

24 اسفند 1398

عملیات اجرایی نخستین بازارچه دائمی صنایع دستی سربیشه شروع شد

عملیات اجرایی نخستین بازارچه دائمی صنایع دستی شهرستان سربیشه در ورودی این شهر توسط شهرداری و با مشارکت میراث فرهنگی شروع شد.

22 اسفند 1398

موافقت مجلس نمایندگان آمریکا با ارجاع بند های استیضاح ترامپ به سنا

مجلس نمایندگان آمریکا با ارجاع بند های استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور به مجلس سنا موافقت کرد.

13 اسفند 1398

فوربس: قانون آمریکایی محدودیت مسافرت به ایران نقض برجام است

نشریه آمریکایی فوربس قانون لغو معافیت ویزا ورود به آمریکا برای اتباع 38 کشور را در تناقض با برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) دانست و تاکید نمود ایران نباید در فهرست کشورهای پرخطر قرار گیرد.

2 اسفند 1398

شهرک صنعتی مشترک ایران و آذربایجان در اردبیل ایجاد می شود

رئیس اتاق اردبیل گفت: 3 استان آذربایجان شرقی، گیلان و اردبیل برای ایجاد شهرک صنعتی مشترک با کشور آذربایجان مطرح بود که پس از جلسات مختلف و با پیگیری های مجدانه استاندار درنهایت استان اردبیل به عنوان مرکز ایجاد شهرک صنعتی مشترک با آذربایجان انتخاب شد.

19 بهمن 1398

اروپا نگران برگزیت است

ایسنا نوشت: رئیس جدید کمیسیون اتحادیه اروپا گفت، ممکن است اتحادیه اروپا و بریتانیا به زمان بیشتری برای مذاکره احتیاج داشته باشند تا از بریگزیت بدون توافق جلوگیری نمایند. نخست وزیر بریتانیا هرگونه تمدید پس از خاتمه سال 2020 را رد می نماید.

14 بهمن 1398

امتناع وزیر انرژی آمریکا از شرکت در تحقیقات اوکراین گیت

وزیر انرژی آمریکا درخواست کمیته تحقیقات مجلس نمایندگان این کشور برای ادای شهادت در زمینه پرونده اوکراین گیت را رد کرد.

1 دی 1398

نامه 150 نماینده به رئیس جمهور در حمایت از دانشگاه پیام نور

به گزارش خبرنگاران، 150 نماینده مجلس شورای اسلامی در حمایت از دانشگاه پیام نور نامه ای به رئیس جمهور نوشتند که بخش هایی از آن به شرح زیراست :

12 آذر 1398

ترامپ، قانونگذاران آمریکایی را برای ترکیه فراخواند

ایرنا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا رهبران و اعضای ارشد کمیته های کنگره را برای گفت وگو درباره ترکیه به کاخ سفید دعوت کرد.

7 آذر 1398

پلوسی: دولت ترامپ درباره گفت وگوی نگران کننده او با یک رهبر خارجی شفاف سازی کند

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از دولت دونالد ترامپ خواست اطلاعات شکایت یکی از اعضای جامعه اطلاعاتی آمریکا از او به دلیل محتوای نگران کننده گفت وگویش با یک رهبر خارجی را منتشر کند چرا که این شکایت موجب نگرانی های فوری و شدید در قبال امنیت ملی کشور ما است.

5 آبان 1398
تعداد: (26)