دوچرخه سواری

ابوظبی، شهر جاذبه های سنتی و مدرن

وقتی که به امارات متحده عربی سفر می کنید، این را به خاطر بسپارید که در این امیرنشین جاذبه هایی بسیار فراتر از دبی برای دیدن وجود دارد. ابوظبی، پایتخت امارات، پر از جاذبه های خارق العاده ای است که تمامی گردشگران را شگفت زده می کند.

6 دی 1399

نگاهی به چشم انداز دلفریب توسکانی

ایتالیا، کشوری است که هم بواسطه تاریخ و فرهنگ و هم طبیعت و مناظر زیبا، همیشه در صنعت توریسم و گردشگری حرفی برای گفتن دارد.صرفنظر از هزاران اثر هنری ارزشمند و معرفی مشاهیر دنیای علم و هنر، این کشور از چشم اندازهای مسحور کننده ای نیز بهره برده که چشم ها...

19 اسفند 1398

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، برنامه ورزشکاران ایران در روز چهارم بازی های آسیایی 2018

ورزشکاران ایران فردا (چهارشنبه) در چهارمین روز از بازی های آسیایی 2018 به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

12 آذر 1398

جزئیات ورود بانوان به استادیوم آزادی در بازی ایران و کامبوج

ورود زنان به استادیوم آزادی در روز بازی تیم های ملی فوتبال ایران و کامبوج از جهت اختصاصی و بر خلاف دفاعات گذشته خواهد بود.

17 مهر 1398

چگونه تغذیه و ورزش کنیم که همواره در وزن ایده آل باشیم؟

همواره به ما گفته شده که باید رژیم غذایی متعادل داشته باشیم و تلفیقی از ورزش های قدرتی و هوازی را با هم انجام دهیم. اما آیا می دانستید که برخی غذا ها و تمرین ها فقط برای برخی از دهه های زندگی مناسب اند؟

13 مرداد 1398

اجتماع دوچرخه سواران در تهران و دیگر شهرها

شهرهای کشور حالا نگاه تازه ای به حمل و نقل پاک دارند. توسعه خطوط دوچرخه سواری در شهرهای بزرگ و پیوستن بسیاری از شهروندان به سه شنبه های بدون خودرو، حالا دیگر از حالت نمادین خارج شده است و این روزها در همه شهرها دوچرخه سواری توسعه بیشتری پیدا کرده است.

8 مرداد 1398

ورزش خون افراد چاق را سالم تر می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سلول های بنیادی، چاقی یک چالش بزرگ برای سلامتی محسوب می گردد و تقریبا یک سوم بالغین به این عارضه مبتلا هستند.

27 آذر 1397

بی مدالی و وداع تلخ دانشور با بازی های آسیایی 2018

رکابزنان سرعتی ایران از صعود به راند دوم ماده کایرین دوچرخه سواری پیست بازیهای آسیایی باز ماندند.

26 آبان 1397