بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

نگرانی از ورشکستگی شرکت هواییایرفرانس

کمیسیون اروپا روز دوشنبه بیان نمود: ورشکستگی شرکت هواپیمایی فرانسه که در پی شیوع کرونا از فعالیت های آن به شدت کاسته شده است، آسیب جدی به اقتصاد فرانسه وارد خواهد کرد.

12 تیر 1399

فاز اول بازسازی خانه تاریخی امامعلی نژاد کرمان شروع شد

معاون میراثفرهنگی کرمان از شروع فاز اول بازسازی خانه تاریخی امامعلی نژاد اطلاع داد.

2 تیر 1399

بازسازی 160 هزار منزل مسکونی آسیب دیده از سیل در کشور

خبرنگاران/اصفهان معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: 160 هزار منزل مسکونی آسیب دیده از سیل در کشور در یک سال گذشته بازسازی و نوسازی شده است.

30 خرداد 1399

گیلان از صندلی خوبی در آموزش آنلاین برخوردار است

خبرنگاران/گیلان مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه گیلان از صندلی خوبی در آموزش آنلاین برخوردار است، گفت: از 195 هزار دانش آموز مقطع ابتدایی 26 درصد در سامانه شاد عضو شده اند.

27 خرداد 1399

فروشگاه طهوری در انتظار مالکان جدید

به گزارش خبرنگاران، پیگیری های ایبنا حاکی از آن است که مراحل تخلیه کتابفروشی طهوری پیش از ایام نوروز و در اسفندماه سال گذشته صورت گرفته ، درحال حاضر ملک در اختیار مالک جدید خود برای بازگشایی و چیدمان قرار گرفته است.

23 خرداد 1399

آموزش بازسازی اتاق خواب بچه ها

نکاتی در مورد اتاق بچه هاطراحان دکوراسیون می گویند که آرامش انسان ها از اتاق خوابشان آغاز خواهد شد. زیرا اتاق خواب هر فرد یعنی فضای خصوصی زندگی آن می باشد ، که اگر متناسب با نیازهای روحی و جسمی او بازسازی شود ، باعث می شود تا با آرامش بیشتری در آن اتاق...

13 خرداد 1399

بلیط هواپیما کی یف مرکز فرهنگی اوکراین

کی یف مرکز فرهنگی، مالی و البته پایتخت کشور اوکراین و یکی از زیباترین شهرهای اروپای شرقی به شمار می آید.جالب است بدانید که باستان شناسان باور دارند قدمت این شهر به قرن هفتم میلادی باز می شود، تا سالها کیف مرکز حکمرانی پادشاهان روس بوده است.رودخانه دنیبرو...

12 خرداد 1399

شهر دیژون فرانسه را می شناسید؟

تا نام فرانسه را می شنویم، بی شک اولین شهری که به ذهن همه ما خطور می کند، پاریس است. پس از آن نام لیون و کن، می درخشد اما کمتر کسی در ایران، از شهر دیژون فرانسه اطلاع دارد. شهر دیژون یکی از شهرهای مهم در فرانسه است که در شرق فرانسه واقع شده است. این شهر، در...

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران ناوگان راهداری قزوین با خرید یک دستگاه جدید تقویت شد

قزوین - خبرنگاران - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: ناوگان ماشین آلات راهداری این اداره کل با خرید یک دستگاه بیل مکانیکی E300 به ارزش 40 میلیارد ریال تجهیز و تقویت شد.

17 اردیبهشت 1399

پرده زبرا چیست؟

پرده یکی از المان های بسیار ضروری در دکوراسیون ایرانی است که همیشه مورد توجه قرار می گیرد و گاهی اوقات هزینه های بالایی صرف خرید آن می گردد. چه وارد یک خانه نوساز شوید و چه بخواهید خانه قدیمی خود را بازسازی کنید، پرده بخش مهمی از دکوراسیون خانه می باشد...

4 اسفند 1398

فوربس: قانون آمریکایی محدودیت مسافرت به ایران نقض برجام است

نشریه آمریکایی فوربس قانون لغو معافیت ویزا ورود به آمریکا برای اتباع 38 کشور را در تناقض با برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) دانست و تاکید نمود ایران نباید در فهرست کشورهای پرخطر قرار گیرد.

2 اسفند 1398

روسیه در منطقه قطب شمال گنبد ضدموشکی ایجاد می نماید

به گفته یک مقام نظامی، تمامی بخش های ناوگان دریای شمال روسیه طی چند سال آینده به سامانه های دفاع ضدموشکی اس-400 مجهز می شوند و بدین ترتیب یک گنبد ضدهوایی خاک روسیه در منطقه قطب شمال را پوشش خواهد داد.

4 بهمن 1398

هتل Vista Hill، کوش آداسی

هتل 5 ستاره ویستا هیل (Vista Hill) یا همان هتل Onura سابق در فاصله 6 کیلومتری شهر کوش آداسی و در کنار هتل فانتاسیا دلوکس واقع شده است. هتل با نام قبلی (انورا) یکی از قدیمی ترین هتل های منطقه بوده است که در سال 2011 نوسازی کاملی روی آن انجام گرفته است .

27 دی 1398

ساماندهی بازارچه جلیلی

مهین قاسمخانی-خبرنگار:بازارچه محلی خیابان برادران شهید آقایاری که بین اهالی به بازارچه جلیلی معروف است بعد از بازار مبل یافت آباد و بازار کیف و کفش امامزاده حسن(ع) شناخته شده ترین راسته بازار محلی در منطقه 17 است.

13 دی 1398

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان نوسازی شهر تهران و آتش نشانی

تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان نوسازی شهر تهران و سازمان آتش نشانی با موضوع همکاری متقابل و استفاده از ظرفیت های طرفین برای ارتقای سطح ایمنی بافت فرسوده شهر تهران امضا شد.

2 دی 1398

آنالیز طرح انتقال آب دریای عمان به استان های جنوبی و شرقی در مجلس

عضو کمیسیون عمران مجلس از آنالیز طرح انتقال آب دریای عمان به استان های جنوبی و شرقی در جلسه امروز این کمیسیون اطلاع داد.

18 آذر 1398