راهنمای سفر

کتابخانه ملی فرانسه یا کتابخانه فرانسوا میتران

کتابخانه ملی فرانسه یا کتابخانه فرانسوا میتران که در نزدیکی موزه لوور قرار گرفته، درهای دانش خود را به صورت رایگان به روی هر علاقه مندی باز می کند. کلکسیون های سلطنتی این کتابخانه در کل دنیا نظیر ندارند و اسناد مربوط به قرون وسطی تا عصر حاضر را در خود...

25 مهر 1399

نشست مشترک هماهنگی میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی و شهرداری طالقان برگزار گردید

رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی طالقان از برگزاری نشست مشترک هماهنگی شهرداری طالقان و اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اطلاع داد.

30 بهمن 1398

شهر رویایی کیوتو -ژاپن

کیوتو قرن ها پایتخت ژاپن و مقر دربار امپراتوری بوده است. در کیوتو هم می توان پیشرفت فناوری و صنعت را مشاهده کرد و هم از تماشای آثار باستانی و نشانه های ادوار دور، به گذشته سفر کرد.

29 بهمن 1398

راهنمای سفر به ولگوگراد روسیه

ولگوگراد نام شهری در کنار رود ولگا در استان ولگوگراد در جنوب غربی روسیه است.

16 بهمن 1398

معرفی هتل 3 ستاره برلینو در میلان

هتل برلینو میلان | Hotel Berlinoاین هتل 3 ستاره، موقعیت مناسبی برای اقامت در شهر میلان داشته، چرا که از مرکز شهر چندان دور نیست و در اطرافش رستوران های متعددی دارد. هتل برلینو میلان Hotel Berlino تنها 5 دقیقه پیاده روی تا خیابان شلوغ سمپیون دارد. از داخل پارک، شما مهمانان...

6 بهمن 1398

واشنگتن 4،7 میلیاد دلار برای استقرار نظامیانش از کره جنوبی طلب کرد

آمریکا از کره جنوبی خواست 4،7 میلیارد دلار هزینه استقرار نیروهای نظامی آمریکا در این کشور و حفظ این حضور نظامی را بپردازد.

7 دی 1398

راهنمای سفر به زابل

راهنمای مسافرتی به زابلزابل شهری تاریخی با جاذبه های گردشگری فراوان است که در استان سیستان و بلوچستان واقع شده است. این شهر دارای پیشینه تاریخی گسترده بوده و گردشگران زیادی را سالانه به سمت خود جذب می نماید. نکته قابل توجهی که درباره شهر زابل وجود دارد...

14 شهریور 1398

راهنمای انتخاب بهترین هتل های نزدیک میدان سرخ مسکو

بهترین هتل های نزدیک میدان سرخ مسکواگر قصد سفر به روسیه را دارید یا اینکه می خواهید در تور روسیه شرکت کنید، دانستن هتل های نزدیک میدان سرخ مسکو یا هر جاذبه دیگری، راهنمای خوبی برای رزرو هتل خواهد بود. اینکه در سفر به مسکو بتوانید به مهم ترین و پر بیننده...

9 مرداد 1398

جاذبه های اعجاب انگیز و راز آلود دل کویر

استان خراسان جنوبی با دارا بودن جاذبه های طبیعی تاریخی و گردشگری همچون نگینی در دل کویر با چشم اندازهای زیبا و دیدنی آماده پذیرایی از گردشگران خواهد بود.

9 تیر 1398

162هزار نفر از جاذبه های گردشگری آذربایجان غربی دیدن نموده اند

جلیل جباری در تبادل نظر با اشاره به استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از جاذبه های گردشگری و تاریخی استان گفت: از 28 اسفندماه تاکنون نزدیک 162 هزار نفر از جاذبه های گردشگری استان بازدید نموده اند که نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری دارد.

9 تیر 1398

افزایش ضریب اشغال مراکز اقامتی با اجرای جشنواره زمستان بیدار در اردبیل

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از افزایش ضریب اشغال مراکز اقامتی با اجرای جشنواره زمستان بیدار در فصل زمستان در استان اردبیل اطلاع داد.

29 خرداد 1398