گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت غذایی

به گزارش مینی نت، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از برگزاری گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت غذایی طی روزهای دهم تا دوازدهم شهریور ماه سال جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی اطلاع داد.

گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت غذایی

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مینی نت به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، سیاوش ملکی فر معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: هدف از برگزاری این گردهمایی، توسعه همکاری های تجاری میان تولیدکنندگان بزرگ صنایع غذایی کشور و شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و فناوران این حوزه است.

وی ادامه داد: در زمان برگزاری این رویداد، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و فناوران فعال در صنعت غذایی در کنار شرکت های بزرگ این صنعت حضور خواهند داشت و ضمن معرفی محصولات و خدمات خود، امکان مذاکره تجاری مستقیم با این تولیدکنندگان را خواهند داشت.

ملکی فر در مورد بخش های مختلف این گردهمایی سه روزه نیز مطرح نمود: معرفی خدمات و حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی، برگزاری نمایشگاه توانمندی های فناورانه شرکت های دانش بنیان و نوآور صنعت غذایی، معرفی نیازهای فناورانه تولیدکنندگان صنعت غذایی، برگزاری پنل کاربرد فناوری های دیجیتال در صنعت غذایی و برگزاری نشست های B2Bاز بخش های مهم این رویداد سه روزه است.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی توضیح داد: صندوق نوآوری به عنوان برگزارکننده این رویداد و اصلی ترین نهاد حمایت کننده شرکت های دانش بنیان و فناور، خدمات مختلفی ارائه می نماید که این خدمات طی برگزاری رویداد معرفی خواهند شد. علاوه بر این قراردادهای همکاری فناورانه ای که طی این رویداد بین شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان منعقد گردد نیز تحت حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی قرار خواهد گرفت.

وی اضافه نمود: با توجه به نقش حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی، حضور در این رویداد برای شرکت کنندگان هیچ گونه هزینه ای نخواهد داشت. همچنین به منظور حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناوران، غرفه های نمایشگاهی نیز به صورت پیش ساخته در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

ملکی فر گفت: افراد و یا شرکت هایی که علاقه مند به حضور در رویداد فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت غذایی هستند، می توانند به لینک ثبت نام این رویداد به نشانی https://evnd.co/fTnEd مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های 88398563 و 88398543-021 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 396

به "گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت غذایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت غذایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید