پاسخ جالب مهدی رحمتی به جانشینی ساپینتو ، فصل آینده باید تیم خوبی ببندیم!

به گزارش مینی نت، طی روزهای اخیر از مهدی رحمتی به عنوان یکی از گزینه های استقلال نام برده شده بود.

پاسخ جالب مهدی رحمتی به جانشینی ساپینتو ، فصل آینده باید تیم خوبی ببندیم!

به گزارش خبرنگاران سیدمهدی رحمتی در نشست خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان که با تساوی 2 بر 2 به سرانجام رسید، اظهارکرد: از نیمه اول تیمم راضی نبودم. نیمه دوم هم تا آغاز شد دو گل روی اتفاق دریافت کردیم اما بعد از گل دوم آن فوتبالی که مدنظر ما بود را به نمایش گذاشتیم. البته شاید کیفیت نیمه اول تیم ما به خاطر شرایط آب و هوایی اهواز بود که تیم ما را تحت تاثیر قرار داده بود.

وی ادامه داد: در طول 90 دقیقه در 15 دقیقه ای که دو گل زدیم و بعد از آن هم که موقعیت گل داشتیم، خوب بازی کردیم و اگر از موقعیت هایمان استفاده می کردیم می توانستیم گل سوم را هم بزنیم و برنده باشیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: دو سال است که هشتم می شویم و به خاطر قوانینی که وجود دارد در این رده قرار گرفته ایم، در صورتی که تفاضل گل ما بهتر از فولاد بود و می توانستیم هفتم شویم. از بازیکنانم تشکر می کنم که سال جاری با وجود کمبودهایی بود همه توان و انرژی شان را گذاشتند. از تمام مجموعه نیز قدردانی می کنم که یکسال من را تحمل کردند و امیدوارم با برنامه ریزی باشگاه برای سال آینده بتوانیم تیم خیلی خوبی داشته باشیم و نتایج خیلی خوبی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: سال جاری توانستیم رتبه فصل گذشته را با اقتدار حفظ کنیم و به هدف مان رسیدیم. اگر باشگاه در فصل جابجایی همکاری کند و قرارداد بازیکنان را تمدید کنیم و بازیکن زیادی را از دست ندهیم و نقاط ضعف مان را با باز یکنان مدنظر برطرف کنیم می توانیم فصل آینده هم مثل سال جاری تیم قدرتمندی داشته باشیم.

رحمتی در واکنش به سوالی درباره حضورش در استقلال نیز گفت: اگر سوالی درباره بازی باشد جواب می دهم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1402 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 2204

به "پاسخ جالب مهدی رحمتی به جانشینی ساپینتو ، فصل آینده باید تیم خوبی ببندیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ جالب مهدی رحمتی به جانشینی ساپینتو ، فصل آینده باید تیم خوبی ببندیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید