مهدی پاکدل باز هم به تلویزیون خواهد آمد؟

به گزارش مینی نت، مهدی پاکدل گفت: قطعا تا زمانی که تلویزیون با رویه فعلی اداره شود به هیچ وجه حتی برای مصاحبه کوتاه هم با آن ها همکاری نخواهم کرد.

مهدی پاکدل باز هم به تلویزیون خواهد آمد؟

خبر آنلاین/ مهدی پاکدل: نه. قطعا تا زمانی که تلویزیون با رویه فعلی اداره شود به هیچ وجه حتی برای یک مصاحبه کوتاه هم با آن ها همکاری نخواهم کرد. باورم این است که در هر شغلی هم امکان کم فروشی وجود دارد و هم امکان دزدی. من هیچ وقت در کارهایی که برای تلویزیون انجام داده ام کم فروشی نکرده ام و چون همه محبوبیتم را در جامعه از تلویزیون دارم همه توانم را برایش گذاشته ام. منتها الان در تلویزیون کسانی حضور دارند که چاره ای جز قطع ارتباط با این رسانه برایتان نمی گذارند.

او گفت: دو سال است که فیلمبرداری سریال کیمیا تمام شده و دو سری هم از تلویزیون پخش شده است اما هنوز دستمزد ما را نداده اند. بندی به قرارداد تهیه کننده با بازیگر اضافه شده است که طبق آن تا تلویزیون به تهیه کننده پول ندهد او نمی تواند دستمزد بازیگرها را پرداخت کند. تلویزیون یک بنگاه ورشکسته است که خودشان هم نمی دانن چه کارش کنند. کورش تهامی در این مورد اضافه کرد: همان طور که مهدی اشاره کرد تعاریف عوض شده اند. واقعا مفهوم این بندی که به قراردادها اضافه شده جز این که معنای تهیه کننده را زیر سوال ببرد چیست؟

مهدی پاکدل ادامه داد: این ها بیشتر مادرخرجند تا تهیه کننده. تهیه کنندگی شانی دارد و حیف است که بعضی ها را با این اسم بخوانیم. تهیه کننده یعنی کسی که آن قدر اندیشه اش قوی باشد که کارگردانی مناسب متن پیدا و بر همه اجزای کار نظارت کند. تهیه کنندگان فعلی برایشان تفاوتی ندارد مهدی پاکدل در کارشان بازی کند یا نخود و لوبیا. این که این پول را از این بگیرید و به آن یکی بدهید از عهده عمه من هم برمی آید.

او تاکید کرد: این فقط یک بخش ماجراست و اتفاقا آن ها دوست دارند ما بیشتر در مورد همین بخش یعنی مسائل مالی حرف بزنیم. در کل فضای تلویزیون آن قدر سطحی، مسخره و لوس است که ترجیح می دهید اصلا کار نکنید. تلویزیون با آن دم و دستگاه عریض و طویل تبدیل شده است به کپی کاری بزرگ که می نشیند ببیند بقیه چه کار می کنند تا تکرارش کند. چهار نفر آدم حسابی را هم که دور و برشان است به راحتی آب خوردن می رنجانند و طرد می کنند. پس همان خودشان باشند و خودشان.

حسین پاکدل خطاب به مهدی پاکدل گفت: مسئله این جاست که تلقی دوستان مان از فرهنگ و هنر کاملا با چیزی که من و شما در ذهن داریم متفاوت است. عمل شما ابدا از نظر آقایان فعل پسندیده ای نیست. متوجه ای؟ برای همین است که این طور برخورد می کند و یک بلندگو بیشتر نیستند.

مهدی پاکدل اضافه کرد: در واقع خیلی زشت است منی که همه محبوبیت، شان و جایگاهم را از تلویزیون دارم در مورد آن چنین حرف هایی بزنم. واقعا چرا باید چنین شرایطی ایجاد کنند که ما از کارهای قبلی هم که برای تلویزیون انجام داده ایم خجالت بکشیم؟

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1243

به "مهدی پاکدل باز هم به تلویزیون خواهد آمد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی پاکدل باز هم به تلویزیون خواهد آمد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید