عامل انتقال خودروهای بمب گذاری شده به عراق دستگیر شد

به گزارش مینی نت، سازمان اطلاعات نظامی عراق روز سه شنبه از دستگیری یک تروریست خطرناک که عامل انتقال خودروهای بمب گذاری شده به الانبار و بغداد و انتقال خانواده های داعش به سوریه بوده است، اطلاع داد.

عامل انتقال خودروهای بمب گذاری شده به عراق دستگیر شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سازمان اطلاعات نظامی عراق روز سه شنبه از دستگیری فردی که مسئول وارد کردن خودروهای بمب گذاری شده به عراق و قاچاق خانواده های داعش به سوریه بوده اطلاع داد.

به گزارش پایگاه خبری موازین نیوز، این اداره در بیانیه ای خاطرنشان کرد: اداره اطلاعات نظامی عراق به تازگی خبر از بازگشت یکی از تروریست های خطرناک از یکی از کشورهای همجوار را داد که مسئول وارد کردن خودروهای بمب گذاری شده به الانبار و بغداد و همچنین مسئول انتقال خانواده های داعش به سوریه با همکاری برادرش بوده است.

در ادامه بیانیه آمده است: به دنبال این اطلاعات یک تیم عملیاتی مرکب از نیروهای اطلاعات نظامی، اطلاعات تیپ پیاده نظام 39 و اطلاعات هنگ سوم نظارت بر تحرکات تروریست ها و ورود آن به الانبار تشکیل شد و با معین کردن مکان اختفای این تررویست در منطقه سوق الرمادی، کمینی محکم را نصب و او را دستگیر کردند.

در سرانجام بیانیه آمده است: تروریتس مذکور بر اساس ماده 4 تروریسم، یکی از مهم ترین افراد تحت تعقیب دستگاه قضایی عراق بوده است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1632

به "عامل انتقال خودروهای بمب گذاری شده به عراق دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل انتقال خودروهای بمب گذاری شده به عراق دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید