برگزاری رویداد فناوری های تحول آفرین و سلامت هوشمند به وسیله آموزشگاه همراه اول

به گزارش مینی نت، آموزشگاه همراه اول اقدام به برگزاری رویداد فناوری های تحول آفرین و سلامت هوشمند با هدف آگاهی بخشی به مدیران ارشد حوزه سلامت درباره تحولات عرصه دیجیتال کرد.

برگزاری رویداد فناوری های تحول آفرین و سلامت هوشمند به وسیله آموزشگاه همراه اول

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، رویداد فناوری های تحول آفرین و سلامت هوشمند روز گذشته چهارشنبه 14 دی 1401، با حضور حمید بهروزی قائم مقام مدیرعامل همراه اول، محمدعلی محسنی بندپی نماینده و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، ناصر سیم فروش مشاور عالی وزیر بهداشت، محمدعلی اخایی معاون راهکارهای دیجیتال و هوشمندسازی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول، مصطفی درجزی مدیرکل کسب و کار سازمانی همراه اول و علی اکبر حکمتی کیا مدیر آموزشگاه همراه اول در آمفی تئاتر ساختمان ستاره ونک تهران برگزار گردید.

در این رویداد یک روزه، ضمن معرفی کاربردهای فناوری های تحول آفرین در حوزه سلامت، ظرفیت های همراه اول در حوزه هوشمندسازی این حوزه ارائه و زمینه های همکاری تشریح شد.

زیرساخت های اجرای سرویس های دیجیتال در همراه اول فراهم است

حمید بهروزی، قائم مقام مدیرعامل همراه اول در این رویداد با بیان اینکه از سه سال گذشته فعالیت های اساسی در راستای توسعه سرویس های دیجیتال در همراه اول را شروع نموده ایم، گفت: زیرساخت اجرای سرویس های دیجیتال در همراه اول فراهم است تا با بکارگیری ابزارهای فناورانه، راهکارهایی را برای بهبود فرآیندهای حوزه سلامت داشته باشیم.

وی در ادامه با توضیح ساختار و بدنه فنی پلتفرم های دیجیتال توسعه داده شده همراه اول، گزارشی از فعالیت های شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند و مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول تلفن همراه کشور ارائه داد.

لزوم بهبود زیرساخت دیجیتال کشور در حوزه سلامت

محمدعلی محسنی بندپی، نماینده و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در این رویداد ضمن بیان اینکه علی رغم پیشرفت تکنولوژی، در حوزه سلامت از آن بی بهره هستیم به تشریح ابعاد مختلف سلامت هوشمند و نقش آن در کنترل هزینه های این حوزه اشاره نمود.

لازم به ذکر است در این رویداد بابک حسین خلج دکتری مهندسی برق از دانشگاه استنفورد، سیدمهدی خلیق رضوی دکتری علوم مغز و شناخت از دانشگاه کمبریج و محمدعلی اخایی معاون راهکارهای دیجیتال و هوشمندسازی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول نیز در زمینه های اینترنت اشیا و فناوری 5G و بعلاوه هوش مصنوعی و واقعیت مجازی به ارائه مطالب تخصصی و آموزشی در این حوزه برای شرکت کنندگان رویداد پرداختند.

آموزشگاه همراه اول این رویداد را همسو با ماموریت همراه اول که تحقق رویای دیجیتال است، برگزار کرد تا ضمن آگاهی بخشی به مدیران ارشد حوزه سلامت درباره تحولات عرصه دیجیتال، راهکارهای مواجهه با این تغییر و تحولات و بسترهای توسعه داده شده در نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران به عنوان راهکارهایی هوشمندانه، نیز تزریق دانش کند که نهایتا مورد تقدیر و تشکر ویژه اعضای حاضر در رویداد نهاده شد.

مدیران ارشد حوزه سلامت در جریان برگزاری این رویداد، از مرکز مانیتورینگ تخصصی پلتفرم های دیجیتال همراه اول نیز بازدید کردند و در جریان دستاوردهای همراه اول در مقولات مختلف تکنولوژی و بعلاوه توان مهندسان و متخصصان نخبه داخلی کشور در عرصه ارتباطات نهاده شدند.

منبع: فوت و فن
انتشار: 26 اسفند 1401 بروزرسانی: 26 اسفند 1401 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 2180

به "برگزاری رویداد فناوری های تحول آفرین و سلامت هوشمند به وسیله آموزشگاه همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری رویداد فناوری های تحول آفرین و سلامت هوشمند به وسیله آموزشگاه همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید