AFC خطاب به پرسپولیس: متوجه نگرانی شما هستیم

به گزارش مینی نت، کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس گفت که امنیت و سلامت اعضای کاروان پرسپولیس، همیشه مهم ترین اصل و اولویت در AFC به شمار می رود.

AFC خطاب به پرسپولیس: متوجه نگرانی شما هستیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه پرسپولیس، در راستای افزایش اخبار و شایعات در مورد شیب تند ابتلا به ویروس کرونا به فاصله زمانی کوتاه قبل از سفر سرخپوشان ایران به شهر گوا هند، جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس به وسیله کمیته روابط بین الملل باشگاه، نگرانی خود را بابت مراقبت های پزشکی و رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور میزبان گروه E به کنفدراسیون فوتبال آسیا بیان نمود.

ساعاتی پیش کنفدراسیون به وسیله فدراسیون فوتبال، پاسخ نامه پرسپولیس را داد. در بخشی از این نامه آمده است: ما کاملا متوجه نگرانی های پرسپولیس هستیم. لطفا مستحضر باشید که امنیت و سلامت اعضای کاروان پرسپولیس، همیشه مهم ترین اصل و اولویت در کنفدراسیون فوتبال آسیا به شمار می رود.

در بخش دیگری از این نامه تاکید شده است: ما همکاری تنگاتنگی با فدراسیون میزبان (هند) داریم تا اطمینان حاصل کنیم همه موارد و آماده سازی های لازم در مدت برگزاری مسابقات رعایت می گردد. چناچه پرسپولیس احتیاج به هرگونه شفاف سازی یا اطلاعات بیشتر در این مورد دارد، لطفا در ارتباط با ما درنگ نکنید.

این نامه از سوی دپارتمان رویدادهای ورزشی کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال کشورمان و سپس به دفتر باشگاه پرسپولیس رسید تا بخشی از نگرانی های باشگاه مرتفع گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1516

به "AFC خطاب به پرسپولیس: متوجه نگرانی شما هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "AFC خطاب به پرسپولیس: متوجه نگرانی شما هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید