زرینچه: فتحی پسرخاله ام نیست، اما طرفداران اسیر عده ای خاص نشوند، امیدوارم غلامپور، استراماچونی را مصدوم نکند!

به گزارش مینی نت، جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که طرفداران نباید اسیر عده ای شوند و در این شرایط باید از کادر مدیریت باشگاه حمایت نمایند.

زرینچه: فتحی پسرخاله ام نیست، اما طرفداران اسیر عده ای خاص نشوند، امیدوارم غلامپور، استراماچونی را مصدوم نکند!

جواد زرینچه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره پیروزی 4 بر صفر استقلال مقابل سایپا، مصدومیت داریوش شجاعیان و ... صحبت کرد.

خبرنگاران: تصور شکست سایپا با این نتیجه را داشتید؟

در هر بازی برای برد به زمین می رویم. در این دیدار بازیکنان فوق العاده کار کردند و با اینکه سایپا تیم شایسته ای بود، توانستیم با 4 گل ببریم و از کسب این نتیجه خوشحالیم.

خبرنگاران: مصدومیت داریوش شجاعیان شیرینی پیروزی را برای شما کم کرد؟

وقتی متوجه مصدومیت شجاعیان شدیم، خستگی بازی روی تن مان ماند. شجاعیان بازیکن با اخلاق، با انضباط، تأثیرگذار و در اختیار تیم بود. امیدوارم هر چه زودتر مصدومیت این بازیکن رفع گردد و او را در استقلال ببینیم.

خبرنگاران: شادی گل های بهزاد غلامپور و پریدن او روی استراماچونی واکنش های متفاوتی داشته است!

غلامپور وزن زیادی دارد و امیدوارم استراماچونی مصدوم نگردد. علی دایی گردن کلفت تر از استراماچونی بود و غلامپور راحت این کار را با دایی انجام می داد. استراماچونی هم کم کم به شادی هایی غلامپور عادت می نماید.

خبرنگاران: بازیکنان استقلال از فشردگی مسابقات گلایه داشتند که با واکنش سعید فتاحی مسئول سازمان لیگ روبه رو شدند. قرار است اعتراضی به برنامه مسابقات صورت بگیرد؟

خستگی ما به خاطر 120 دقیقه بازی در دو دیدار جام حذفی بود. اگر تیم مان در جام حذفی بازی نمی کرد، ایرادی به برنامه لیگ نبود. اینکه بازی ها به وقت اضافه کشیده و فاصله مسابقات کم است، به بازیکنان فشار وارد نموده و خسته شده اند.

خبرنگاران: در دو بازی اخیر که استقلال بردهای پرگلی بدست آورده، طرفداران همچنان علیه امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه شعار می دهند. نظر شما درباره این شعارها چیست؟

فتحی نه پسرخاله من است و نه رفاقتی از قبل داشته ایم. الان با هم همکار هستیم و او مدیر من است. قصد حمایت ندارم و علاقه ای هم ندارم که با تعریف از مدیر در کار خودم بمانم. طرفداران همواره حامی تیم بوده اند، اما وقتی دقیقه 88 علیه مدیرعامل شعار می دهند، خستگی روی تن همه می ماند. از نزدیک شاهد هستم که فتحی شبانه روز کوشش می نماید. شرایط استقلال حساس است و بازی های مهمی در لیگ و آسیا در پیش داریم. بهترین کسانی که می توانند به تیم انرژی بدهند، طرفداران هستند. از آنها خواهش می کنم هوشمندانه عمل نمایند و اسیر عده ای خاص نشوند که می خواهند به استقلال بیایند. باید هوای مدیرعامل تیم شان را داشته باشند و باعث دلگرمی شوند.

خبرنگاران: جدال کلامی فتحی با علی فتح الله زاده و کاظم اولیایی حواشی زیادی ایجاد نموده است. فکر نمی کنید ادامه این مسائل به ضرر استقلال است؟

فتحی در حال حاضر مدیرعامل استقلال است. اگر قرار است تغییر و تحولی صورت بگیرد، هیئت مدیره این کار را انجام می دهد. این عزیزان تصمیمی برای این کار ندارند، چون از فتحی ناراضی نیستند. اعضای هیئت مدیره برای برکناری فتحی با او تعارف ندارند، اما آنها به کار فتحی اطمینان دارند و می بینند که او کوشش و سلامت کار می نماید. وقتی این بازی ها پیش می آید، نه فتحی سود می برد، نه فتح الله زاده و نه اولیایی، بلکه استقلال ضرر می نماید. اگر قرار باشد تغییر و تحولاتی صورت بگیرد، در جهت خودش اتفاق می افتد و دیگر نیازی به مصاحبه علیه هم و متهم کردن یکدیگر نیست. مدیران گذشته زحمت کشیده اند و الان چاره دیگری جز حمایت از فتحی نداریم. بحث و اختلاف، استقلال را وارد حاشیه می نماید و چیز دیگری حاصل نمی گردد. خواهشم این است که اگر دلسوز هستند، حمایت نمایند تا استقلال به موفقیت برسد.

خبرنگاران: گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس مدعی شده که استقلال از بخشیدن عارف غلامی خبر داشته و به همین دلیل توانسته بازی کند. چنین چیزی صحت دارد؟

غلامی طبق قانون بخشیده شده و از قبل نمی دانستیم چنین اتفاقی می افتد. پیش از اینکه از هتل به سمت استادیوم شهدای شهر قدس حرکت کنیم، استراماچونی روزبه چشمی را صدا زد و گفت در غیاب غلامی باید با همان روشی که گفته شده، بازی کنید. سعید فتاحی بین ساعت 14 تا 14:30 با من تماس گرفت و گفت که غلامی بخشیده شده و می تواند بازی کند. به او گفتم تا این مسئله را در سایت اعلام نکنید، از غلامی استفاده نمی کنیم. 15 دقیقه بعد از تماس فتاحی، خبر بخشیده شدن غلامی اعلام شد. استراماچونی چه در غیاب و چه با بودن غلامی آمادگی سیستم خودش را داشت. پس از اینکه غلامی بخشیده شد، به استراماچونی اطلاع دادم و خوشبختانه این بازیکن بازی کرد و روز خوبی را پشت سر گذاشت.

ما در کار دیگران دخالت نمی کنیم، چون در حیطه اختیارات مان نیست. این رأی در حیطه اختیارات کمیته انضباطی و استیناف بوده است. خواهشا بحث تیم خودشان را داشته باشند و به مسائل دیگر نپردازیم. از کمیته انضباطی و استیناف نیز تشکر می کنم که سال جاری در جهت خودشان کارشان را پیش برده و خسته نباشید می گویم.

خبرنگاران: یکی از دغدغه طرفداران استقلال، غرور بازیکنان جوان پس از پیروزی های اخیر است تا نتایج سال گذشته تکرار نگردد.

بازیکنان ما جوان اما باتجربه اند. استراماچونی همواره به آنها تذکر می دهد که باید به پیروزی ها ادامه دهیم. بازیکنانی که در استقلال داریم، مغرور نیستند. ضمن اینکه کاری انجام نداده ایم که مغرور شویم و تازه کارمان آغاز شده است. باید آنقدر خوب نتیجه بگیریم و به هدف مان برسیم تا دل طرفداران را شاد کنیم.

خبرنگاران: برنامه ای برای جذب هافبک یا مهاجم دارید؟

فتحی و استراماچونی ارتباط تنگاتنگی با هم دارند و با توجه به صلاحدید باشگاه اقدامات لازم صورت می گیرد.

خبرنگاران: ... و صحبت پایانی؟

از طرفداران استقلال به خاطر حمایت های شان تشکر می کنم. چه در دورانی که بازی می کردم و چه الان، گفته ام که استقلال برای طرفداران است. این تیم بدون آنها معنایی ندارد، اما افرادی دنبال منافع خودشان هستند. طرفدار باید هوشیار باشد و از هر کسی که مدیرعامل یا سرمربی است، حمایت کند. دست تک تک طرفداران را می بوسم و سپاسگزار حمایت های شان هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 510

به "زرینچه: فتحی پسرخاله ام نیست، اما طرفداران اسیر عده ای خاص نشوند، امیدوارم غلامپور، استراماچونی را مصدوم نکند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرینچه: فتحی پسرخاله ام نیست، اما طرفداران اسیر عده ای خاص نشوند، امیدوارم غلامپور، استراماچونی را مصدوم نکند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید