کشف جسد درآپارتمان پر از زباله

به گزارش مینی نت، تهران (پانا) - بوی تعفنی که از طبقه سوم یک ساختمان مسکونی به مشام می رسید راز قتل پسر جوان در اتاق خوابش را در حالی فاش کرد که پدرش مدعی است از مرگ او بی خبر بوده است.

کشف جسد درآپارتمان پر از زباله

به گزارش ایران، ساعت 5 بعد از ظهر آدینه 24 اردیبهشت مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از بوی تعفنی که در ساختمان پیچیده بود، شکایت کرد و گفت: فکر می کنم منشأ این بوی بد از طبقه سوم ساختمان باشد که مردی 60 ساله و پسرش ساکن آن واحد هستند.

مرد جوان در ادامه گفت: این پدر و پسر با هم درگیری دارند و صدای دعوا و جر و بحث شان مدام به گوش می رسد. آخرین بار هم چهار روز قبل صدای درگیری و جر و بحث شان به گوش رسید. چند دقیقه ای درگیری آنها ادامه داشت و در نهایت ساکت شدند. از آن روز به بعد دیگر پسر او را ندیدم تا اینکه امروز بوی تعفن شدیدی از داخل خانه به مشامم رسید.

خانه ای پر از زباله

تماس مرد همسایه، مأموران را به طبقه سوم خانه ای در حوالی خیابان شهدا کشاند. اما از آنجایی که کسی در طبقه سوم را باز نکرد، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و پس از هماهنگی های قضایی، مأموران کلانتری 110 شهدا به یاری آتش نشانی وارد آپارتمان شدند.

با ورود به خانه یک خوابه، آنها با مقدار زیادی زباله و ته سیگار داخل خانه رو به رو شدند و تعیین بود که پدر و پسر مدت هاست زباله های خود را بیرون نبرده اند و روی زمین ریخته اند. وقتی از مرد 60 ساله سراغ پسرش را گرفتند، گفت: پسرم تا الان اینجا بود اما نیم ساعت قبل قرص خورد و به اتاق خواب رفت تا استراحت کند.

کشف جسد

مأموران بلافاصله وارد اتاق خواب شده و با جسد پسر جوان در حالی روبرو شدند که آثار ضربات جسم نوک تیز روی قفسه سینه اش به چشم می خورد. آنالیز های اولیه نشان می داد که ضربات جسم نوک تیز علت مرگ است.

کشف جسد پسر جوان به بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت اعلام شد و بلافاصله تیم تحقیق برای آنالیز این پرونده راهی محل شدند. آنالیز های تیم جنایی نشان می داد که از زمان مرگ حدود 4 روز می گذرد و طبق آنالیز های اولیه، زمان مرگ مصادف با آخرین درگیری پدر و پسر بوده است.

در بازرسی از خانه یک تیروکمان، چاقو و تیرهای دست ساز پیدا شد. بنابراین مدارک و شواهد موجود در پرونده، احتمال جنایت خانوادگی را پررنگ کرد.

در تحقیقاتی که تیم جنایی انجام داد، تعیین شد که مرد میانسال فروردین سال جاری به خاطر بیماری روحی و روانی در بیمارستان بستری شده بود و سابقه مصرف دارو و بیماری دارد.همچنین معلوم شد او برای همسایه ها نیز ایجاد مزاحمت می نموده، حتی یک بار با چاقو دنبال پسر یکی از همسایه ها نموده اما با توجه به سن و سال و شرایط روحی که داشته، آنها از شکایت صرف نظر نموده اند. در ادامه آنالیز ها تعیین شد که مرد میانسال، کارمند بازنشسته بوده و تحقیقات برای به دست آمدن اطلاعات درباره سرنوشت مادر مقتول ادامه دارد.

به دستور بازپرس محمد جواد شفیعی، جسد برای تعیین شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین بازپرس جنایی دستور انتقال مرد میانسال به پزشکی قانونی برای آنالیز صحت روانی و تحت درمان قرار دادن او را صادر کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1650

به "کشف جسد درآپارتمان پر از زباله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف جسد درآپارتمان پر از زباله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید