پیشنهاد برخورد با شهروندان بدون ماسک ، توبیخ کارمندان متخلف

به گزارش مینی نت، رئیس اداره بهداشت مواد غذایی و بهسازی اماکن عمومی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از آنالیز پیشنهاد برخورد با شهروندانی که در سطح شهر از ماسک استفاده نمی نمایند، اطلاع داد.

پیشنهاد برخورد با شهروندان بدون ماسک ، توبیخ کارمندان متخلف

به گزارش مینی نت از مهر، سید رضا غلامی عصر دوشنبه در گفتگوی زنده تلویزیونی با شبکه خبر، به فرایند نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی اشاره نمود و گفت: در بخش دولتی تذکر به کارمند، درج در پفراینده و جریمه و انفصال موقت از خدمت، در دستور کار واقع شده است.

وی در ارتباط امکان برخورد با شهفرایندانی که از ماسک استفاده نمی نمایند، اضافه کرد: بحث مجازات در سطح شهر مطرح شد اما هنوز مصوبه ای نداشته است

غلامی گفت: چگونگی عملیاتی شدن این موضوع خیلی مهم است اما اینکه افراد مجبور شوند از ماسک استفاده نمایند، خیلی خوب است و پیشنهاد شده اما هنوز مصوبه ای نداشته ایم.

رئیس اداره بهداشت مواد غذایی و بهسازی اماکن عمومی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور اضافه کرد: عدم ارائه خدمت به افرادی که رعایت نمی نمایند یک حرکت بازدارنده است.

غلامی گفت: ماسک بزنیم به ویژه در فضاهای سربسته، فاصله فیزیکی را رعایت کنیم و شستن مرتب دست ها، می تواند ما به سمت کاهش بار بیماری ببرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1126

به "پیشنهاد برخورد با شهروندان بدون ماسک ، توبیخ کارمندان متخلف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد برخورد با شهروندان بدون ماسک ، توبیخ کارمندان متخلف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید