پیروزی تاریخی استقلال برابر تراکتور ، بغض آبی ها با گلباران تراکتور ترکید!

به گزارش مینی نت، تیم استقلال با رجحان عجیب برابر تراکتور تبریز لیگ برتر را به انتها رساند.

پیروزی تاریخی استقلال برابر تراکتور ، بغض آبی ها با گلباران تراکتور ترکید!

به گزارش خبرنگاران ملاقات تیم های استقلال و تراکتور در سی امین هفته از لیگ برتر فوتبال ایران، در استادیوم آزادی برگزار گردید که این بازی با پیروزی پر گل 7 - 1 شاگردان ساپینتو به انتها رسید.

استقلال 3 - تراکتور صفر

گل ها: مهدی قایدی (18، 44 و 61) - ابوالفضل جلالی (1+45) - محمد قنبری (60) محمدحسین مرادمند (769) - آرش رضاوند (79) - جعفر سلمانی (86)

کارت زرد: رضا اسدی (16) - سعید مهری (34) - رافائل سیلوا (80)

کارت قرمز: آرش قادی (69) - روزبه چشمی (69)

ترکیب استقلال:

سینا سعیدی فر، رافائل سیلوا، محمدحسین مرادمند، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، مهدی مهدی پور، سعید مهری، مهدی قایدی، محمد محبی و ارسلان مطهری

ترکیب مس رفسنجان:

محمدرضا اخباری، محمد آقاجان پور، آرش قادری، سجاد دانایی، ابوالفضل رزاق پور، صفا هادی، ریکاردو آلوز، رضا اسدی، گوستاوو، محمد قنبری و محمد عباس زاده

موقعیت های حساس

* نیمه اول

دقیقه 5: روی پاس ابوالفضل جلالی، شوت مطهری در موقعیت تک به تک پس از برخورد با اخباری، به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و راهی کرنر شد.

دقیقه 13: صالح حردانی مدافع راست تیم استقلال به علت مصدومیت از ناحیه ران پای راست، نتوانست به کار خود ادامه دهد و با بیرون زدن توپ درخواست تعویض کرد.

دقیقه 14: رضا میرزایی جایگزین حردانی در بازی شد.

دقیقه 16: روی پاس سعید مهری برای ارسلان مطهری، مدافع تراکتور (رضا اسدی) پیراهن مهاجم استقلال را کشید که داور پنالتی گفت. در این صحنه اسدی کارت زرد گرفت.

دقیقه 18: قایدی ضربه پنالتی خود را به گل تبدیل کرد تا شاگردان ساپینتو یک بر صفر پیش بیفتند.

دقیقه 24: محمدرضا اخباری بار دیگر با عکس العمل خوب خود اینبار مانع گلزنی مهدی مهدی پور شد تا بازی همان یک بر صفر ادامه پیدا کند.

دقیقه 33: شوت از راه دور سعید مهری را محمدرضا اخباری مهار کرد.

دقیقه 36: ضربه ایستگاهی تراکتور به وسیله اسدی به سمت دروازه استقلال زده شد که سینا سعیدی فر، دروازه بان سوم استقلال آن را مهار کرد.

دقیقه 40: شوت محمد عباس زاده در موقعیت تک به تک را سینا سعیدی فر با یک واکنش به موقع راهی کرنر کرد تا مانع به تساوی کشیدن بازی به وسیله مهاجم تراکتور گردد.

دقیقه 42: مهدی قایدی روی حرکت انفرادی خود وارد محوطه جریمه تراکتور شد، اما شوت او در موقعیت تک به تک را محمدرضا اخباری با پای چپ دفع کرد.

دقیقه 44: مهدی قایدی با فرار زیبای خود در موقعیت تک به تک توپ را وارد دروازه تراکتور کرد تا بازی 2 بر صفر به سود استقلال گردد.

دقیقه 1+45: شوت سنگین ابوالفضل جلالی به گوشه دروازه تراکتور، به دور از دستان اخباری به گل تبدیل شد تا بازی 3 بر صفر به سود آبی ها گردد.

* نیمه دوم

دقیقه 46: در همان آغاز نیمه دوم، ابوالفضل رزاق پور در برخورد با محمد محبی، دچار مصدمیت از ناحیه سر شد تا بازی برای لحظاتی متوقف گردد.

دقیقه 51 و 53: خروج به موقع سعیدی فر و در ادامه واکنش خوب او گلزنی اسدی و پاکدل از تیم تراکتور شد.

دقیقه 53: به علت مصدومیت، میرزایی از بازی خارج شد و جعفر سلمانی وارد زمین شد.

دقیقه 54: بار دیگر سعیدی فری با واکنش خود مانع گلزنی رزاق پور شد.

دقیقه 60: پس از برخورد شوت قنبری به روزبه چشمی، تغییر مسیر توپ باعث شد تا نخستین گل تراکتور در این بازی به ثمر برسد.

دقیقه 62: اشتباه آقاجان پور در خط دفاعی تراکتور و توپ ربایی قایدی، او را در موقعیت تک به تک قرار داد تا گل چهارم استقلال را به ثمر رسانده و هت تریک کند.

دقیقه 69: خطای آرش قادری بر روی ارسلان مطهری در موقعیت تک به تک، باعث اخراج این بازیکن و در ادامه درگیری میان بازیکنان دو تیم باعث اخراج روزبه چشمی از استقلال شد.

دقیقه 76: فشار استقلال ادامه داشت تا اینکه شوت مرادمند در وسط راه به آریاکیا برخورد کرد تا پس از تغییر مسیر وارد دروازه تراکتور شده و استقلال 5 بر 1 پیش بیفتد.

دقیقه 79: ضربه سر شیرجه ای رضاوند روی سانتر محمد محبی گل ششم استقلال در این بازی را به ثبت رساند تا شاگردان ساپینتو 6 بر 1 پیش بیفتند.

دقیقه 82: ضربه سر گوستاوو در محوطه جریمه استقلال به تیرک دروازه برخورد کرد تا گل دوم تراکتوری ها به ثمر نرسد.

دقیقه 86: جعفر سلمانی مدافع راست تعویضی استقلال نیز با یک شوت دیدنی و فرستادن توپ به زیر طاق دروازه تراکتور، نتیجه را 7 - 1 کرد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1402 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 2205

به "پیروزی تاریخی استقلال برابر تراکتور ، بغض آبی ها با گلباران تراکتور ترکید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی تاریخی استقلال برابر تراکتور ، بغض آبی ها با گلباران تراکتور ترکید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید