پروین: 20 میلیارد برانکو که پولی نیست، پرسپولیس 300 میلیارد هزینه دارد

به گزارش مینی نت، یک پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که جلسات پرسپولیسی ها با نمایندگان مجلس مفید بوده باشد.

پروین: 20 میلیارد برانکو که پولی نیست، پرسپولیس 300 میلیارد هزینه دارد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

علی پروین در گفت وگو با خبرنگاران، درباره جلسه پیشکسوتان و مدیران باشگاه پرسپولیس با نمایندگان مجلس گفت: در این جلسه من گفتم که ما همه پیشکسوتان پرسپولیس نیستیم. اگر قرار است پیشکسوتان را دعوت کنید آقای کلانی، آقای جاسمیان، آقای معینی، آقای محمد دادگان، آقای ضیا عرب شاهی، آقای حسین عبدی و خیلی های دیگر پیشکسوتان پرسپولیس هستند. من و محمود خردبین و همین طور حمید استیلی و حسین خلیلی و سپهر حیدری همه پیشکسوتان پرسپولیس نیستیم. کسانی که نام بردم 10 تا 12 سال برای این تیم زحمت کشیدند. من در ابتدای جلسه این گله را مطرح کردم و گفتم اگر باشگاه را قرار است خصوصی سازی کنید چطور برای فروشش هزار میلیارد تومان قیمت گذاشته اید؟ چه کسی این پول را در اختیار دارد که باشگاه را بخرد.

وی افزود: اگر بخواهند باشگاه را در بورس عرضه نمایند که پولش به جیب دولت می رود و بعد معین نمی گردد که هیات مدیره و مدیرعامل را چه کسی انتخاب خواهد نمود. این موضوع هم که شدنی نیست. به همین خاطر در جلسه گفتم بهتر است فکری به حال این دو تیم بگردد. اگر بخواهند همین گونه ادامه بدهند هر سال باید این دو باشگاه کاسه چه کنم چه کنم در دست بگیرند.

این پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه با بیان این که در جلسه عنوان شده که از پیشکسوتان بیش تر استفاده گردد، گفت: واقعا چه کسی قدر پیشکسوت را می داند؟ من در جلسه فراموش کردم که بگویم که اصلا چه کسی به حرف پیشکسوتان گوش می دهد. من امیدوارم برگزاری این جلسات ادامه داشته باشد و در نهایت هم خروجی خوبی برای استقلال و پرسپولیس داشته باشد. البته آقای مالکی ناراحت شدند که خیلی از پیشکسوتان در جلسه حضور نداشتند و قرار بر این شد که در آینده نزدیک جلسه دیگری با حضور این پیشکسوتان برگزار گردد. من همان جا به آن ها گفتم که این تیم برای حسین کلانی و حمید جاسمیان است و بعد از آن ها به ما رسیده است. اصل مطلب پیشکسوتان قدیمی هستند.

پروین در بخش دیگری از صحبت هایش به مسائل فعلی باشگاه پرسپولیس اشاره نمود و گفت: مردم چه گناهی نموده اند که استرس پول برانکو را داشته باشند. اصلا برای من سوال است 20 میلیارد تومان برای برانکو پولی است؟ پرسپولیس به فینال آسیا رسیده و الان دوباره باید در به در دنبال پول باشد؟ پول برانکو که جور شد اما سوال این است که پول حقوق بازیکنان را از کجا می خواهند بیاورند. من در جلسه هم گفتم مدیران این باشگاه نقشی ندارند وقتی پول نباشد هر کسی در باشگاه باشد مشکل خواهد داشت. سال جاری پرسپولیس 150 میلیارد هزینه نموده و سال بعد 300 میلیارد تومان هزینه اش خواهد بود. برای این هزینه ها باید بودجه ای معین بگردد.

او در انتها درباره حواشی ایجاد شده میان علی کریمی و افشین پیروانی هم گفت: علی کریمی و پیروانی با هم دوست هستند و باید حرمت یکدیگر را نگهدارند. نه پیروانی، نه کریمی و نه میناوند نباید صحبت نمایند و به حاشیه ها دامن بزنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1217

به "پروین: 20 میلیارد برانکو که پولی نیست، پرسپولیس 300 میلیارد هزینه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروین: 20 میلیارد برانکو که پولی نیست، پرسپولیس 300 میلیارد هزینه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید