قلعه نویی: به شجاع احترام بگذارید، آوردن پرچم ژاپن لوس بازی است

به گزارش مینی نت، سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید طرفداران باید از فوتبال لذت ببرند اما کارهایی مثل آوردن پرچم ژاپن به استادیوم لوس بازی است.

قلعه نویی: به شجاع احترام بگذارید، آوردن پرچم ژاپن لوس بازی است

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان عصر شنبه در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: معمولا بازی هایی که سپاهان و پرسپولیس دارند جذاب می شوند. هر دو تیم در بهترین شرایط هستند. سپاهان هفته به هفته بهتر شده است. هنوز جای کار داریم و باید پیشرفت کنیم. با کوشش بازیکنان و گروه. من قلعه نویی کم ترین نقش را دارند. امیدوارم فردا با یک بازی منطقی 3 امتیاز بازی را بگیریم. من فکر می کنم که بازیکنان ما به خودباوری رسیده اند. تیم پرسپولیس هم تیمی است که مربی و طرفداران بزرگ و بازیکنان خوبی دارد. پرسپولیس به نظر من دست و پا بسته نیست. آن ها 3 سال است که با هم بازی می نمایند. شاید خسته باشند اما با همین کیفیت شان تا فینال آسیا رسیده اند.

سرمربی سپاهان درباره حضور زیاد طرفدارن سپاهان در بازی با پدیده اظهار کرد: همه به طرفداران می گویند یار دوازدهم اما من می گویم یار اول. چون خیلی تاثیر دارند. ما استادیومی نداریم که سپاهانی ها نشان دهند حداقل 100 هزار طرفدار به استادیوم می آیند. اگر طبقه دوم نقش جهان مشکل نداشت فردا استادیوم پر می شد. وظیفه ما این است که کاری کنیم طرفدار با میل به استادیوم بیاید. یک بخشی از آن به کارهای بیرونی مربوط می گردد و بخشی از آن هم مربوط به ما است که بازی خوبی ارائه بدهیم.

قلعه نویی هم چنین از برگزاری مراسمی برای تقدیر از سید جلال حسینی در بازی فردا اطلاع داد و گفت: ما فردا از نوید کیا و کریمی خواهش کردیم در کنار تیم باشند. لوحی هم برای حسینی در نظر گرفته شده است که از او تقدیر گردد.

او در مورد ضعف خط حمله پرسپولیس هم اعلام کرد: فوتبال دو ساختار دارد. دفاعی و تهاجمی. استقلال خوزستان بر اساس ساختار دفاعی قهرمان شد. این دو مکمل هستند. هدف اول ما در بازی فردا بردن است و می خواهیم گل هم نخوریم. برانکو بر اساس بضاعت خود یک پلن طراحی نموده است و ما هم تاکتیک خود را بر اساس همین موضوع انتخاب می کنیم.

سرمربی سپاهان اضافه نمود: ما هر جا برویم تبلیغات منفی وجود دارد. باز هم از سازمان لیگ می خواهیم که قراردادها را به مردم نشان بدهند. بر اساس سند و مدرک می گویم ما تیم پنجم لیگ از نظر هزینه هستیم. خدا را شکر به بیش تر از آن چیزی که برنامه ریزی نموده بودیم رسیدیم. هنوز یک نیم فصل مانده است و ما تغییراتی خواهیم داشت. بر خلاف سال قبل که در نیم فصل اول خیلی سخت گذشت این فصل شرایط خوبی دارم. جا دارد از طرفداران سپاهان و مردم اصفهان تشکر کنم. شرایط تیمی ما خوب است و برای حفظ آن راهکارهایی به باشگاه داده ایم که امیدوارم انجام گردد. از عظیمیان هم سپاسگزارم که به تمرین آمدند و قول هایی معقول به ما دادند. من از بازی تیم فوتبال پدیده واقعا لذت می برم. در استادیوم نیوکمپ در نزدیکی رختکن تیم ها جایی برای عبادت در نظر گرفته شده است. فوتبال هم عشق و هم عبادت است و باید با توسل باشد. مسی هم همین کار را می نماید. فوتبال فقط پول نیست که پدیده همین کار را می نماید. بازیکنان سپاهان هم همین کار را می نمایند. البته امکانات هم تاثیر دارد. ما انتظار داریم با توجه به امکانات باشگاه سپاهان، بازیکنان با قلب شان برای تیم بازی نمایند.

او در مورد صحبت های برانکو در مورد داوری هم اعلام کرد: من ارادت خاصی به برانکو دارم. در تیم ملی با هم بودیم. او تجربه های مربیگری در تیم ملی را در اختیار من گذاشت. برانکو خسته بوده است و معمولا این گونه صحبت نمی نماید. باید داوری ها کارشناسی گردد و هر تیمی که سود نموده و هر تیمی که ضرر نموده معین گردد. سپاهان حداقل 6 امتیاز ضرر نموده است. من قبول می کنم که فیلم بازی های ما و پرسپولیس دیده گردد و امتیازها بر اساس آن ها داده گردد.

قلعه نویی در مورد حضور شجاع خلیل زاده در بازی فردا هم گفت: من وقتی از سپاهان جدا شدم با تیم های مختلف به اصفهان آمدم و به من احترام گذاشتند. امیدوارم همین کار را با شجاع هم انجام دهند. او دو سال در سپاهان و یک سال شاگرد من بوده است. او با گونه شکسته برای ما بازی نموده است. خلیل زاده بازیکن خوب و با اخلاقی است. از طرفداران می خواهم که هم به تیم حریف احترام بگذارند و هم ما را تشویق نمایند.

او ادامه داد: این حرکت لوس آوردن پرچم ژاپن به استادیوم را نمی پسندم. پرچم سپاهان به این قشنگی، آن را به استادیوم بیاورید. همه جای جهان از فوتبال لذت می برند. در شهر دور افتاده ای در آلمان که تیمش شرایط خوبی ندارد اما استادیومش پر می گردد. اما این موضوع در ایران نیست. ما کشوری هستیم که قدمت و فرهنگ داریم و این لوس بازی ها در حد فرهنگ ایران نیست. تراکتوری ها گفتند به خاطر بازیکن تیم شان پرچم ژاپن آورده اند، این قابل قبول است اما برای دیگر تیم ها نه.

قلعه نویی در مورد جا به جایی داور مسابقه سپاهان و پرسپولیس هم اعلام کرد: زاهدی فر یکی از بهترین داورهای ماست. ما داوران خیلی خوبی داریم و همه در حد آقای فغانی هستند. باید بستر فراهم شوند تا مثل فغانی پیشرفت نمایند. زاهدی فر برای بازی ما انتخاب شده بود اما عوض شد، اما من می گویم اگر او هم بازی ما را قضاوت می کرد هیچ مسئله ای نداشتیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 107

به "قلعه نویی: به شجاع احترام بگذارید، آوردن پرچم ژاپن لوس بازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: به شجاع احترام بگذارید، آوردن پرچم ژاپن لوس بازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید