مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری فردا تمدید شد

به گزارش مینی نت، تهران (پانا) - سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا ویژه فرهنگیان و دانش آموزان امسال با توجه به شیوع و همه گیری ویروس کرونا، در فضای مجازی و در بستر شبکه شاد برگزار خواهد شد.

مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری فردا تمدید شد

زمان ثبت نام و بارگذاری آثار در جشنواره فرهنگی هنری فردا و جشنواره فرهنگی هنری کانون های فرهنگی تربیتی تا 30 بهمن ماه جاری تمدید شده است.

لازم است مربیان مدارس و مدیران کانون های فرهنگی تربیتی ضمن اطلاع رسانی تاریخ جدید به دانش آموزان، نسبت به بررسی ثبت نام های انجام شده در سامانه اقدام کرده و پس از دریافت گزارش دانش آموزان ثبت نام شده بدون اثر، اطلاع رسانی لازم برای بارگذاری آثار را به عمل آورند.

همچنین لازم است کارشناسان فرهنگی هنری استان ها و ادارات آموزش و پرورش مناطق و شهرستان های کشور نیز ضمن بررسی شرایط ثبت نام دانش آموزان در جشنواره فردا نسبت به پیگیری بارگذاری آثار از سوی دانش آموزان اقدام کنند.

در دستورالعمل ارسالی این جشنواره به استان ها آمده است: در راستای برگزاری سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا در سال تحصیلی 1400-1399 و با توجه به شرایط خاص کشور و شیوع بیماری کووید 19 و لزوم رعایت تمامی پروتکل­ های بهداشتی و مراقبت از سلامت دانش آموزان و فرهنگیان، ضمن تاکید بر اجرای دقیق نامه شماره 161209 تاریخ 03/09/1398 با موضوع شیوه نامه اجرایی جشنواره فرهنگی هنری فردا به پیوست جداول عناوین رشته­ ها و گرایش های جشنواره که معطوف به شرایط برگزاری غیرحضوری است صرفاً ویژه سال تحصیلی جاری بازنگری شده و برای ابلاغ به تمامی مدارس اعلام می شود:

اطلاع رسانی به مدارس در خصوص رشته ها و گرایش ها در کمترین زمان ممکن انجام شود.

به غیر از بخش نقد که موضوعات آن ارائه خواهد شد در سایر رشته ها و گرایش های جشنواره انتخاب موضوع آزاد است و دانش آموزان می توانند براساس نظر و سلیقه خود در هر زمینه ای به خلق اثر بپردازند.

تبصره: بدیهی است آثاری که به مرحله کشوری راه پیدا می کنند، در صورتی که متناسب با بخش های جنبی جشنواره باشند از سوی معاونت یا نهاد مورد نظر تقدیر خواهند شد.

برگزاری جشنواره در تمامی مراحل مدرسه، منطقه/ شهرستان، استان و کشوری در سال جاری به صورت غیرحضوری انجام می شود.

استفاده از بستر سامانه همگام برای ثبت ­نام و ارسال اثر و بستر شاد برای اطلاع ­رسانی و تشویق دانش آموزان به حضور و اجرای آنلاین جشنواره در مراحل مختلف مورد تاکید است.

در این دوره از جشنواره اجرای برنامه ­های گروهی به دلیل شرایط خاص کشور امکان­پذیر نبوده و در صورت تغییر شرایط متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

در کلیه گرایش ها و رشته های جشنواره سال جاری تاکید بر اجرای اثر به صورت تک نفره و با رعایت پروتکل های بهداشتی رعایت فاصله گذاری اجتماعی مورد انتظار است.

در بخش کانون­ های فرهنگی تربیتی جدول رشته ها و گرایش های جدید به پیوست ارسال شده است.

فرم­ های داوری و مقررات جشنواره به استثنا موارد مربوط به برگزاری جشنواره حضوری کماکان براساس کتاب راه حل نامه و بخشنامه شماره 10930 تاریخ 29/01/1397 خواهد بود.

پوستر و تیزر جشنواره از طریق سایت https://art-fh.medu.ir/fa اطلاع ­رسانی خواهد شد.

کانال جشنواره فرهنگی هنری در شبکه شاد نیز به نشانی fardafestival @ برای اطلاع ­رسانی اخبار و برنامه­ های جشنواره مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ثبت نام در جشنواره و ارسال آثار در جشنواره فرهنگی هنری فردا کماکان از طریق سامانه همگام برنامه­ ریزی شده است و باید از این سامانه استفاده شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1427

به "مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری فردا تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری فردا تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید