مراسم شب های قدر را با استفاده از فضای مجازی و تلویزیون و به دور از جمعیت برگزار کنید

به گزارش مینی نت، خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مردم روزه دار و مومنان توصیه کرد که در شرایط شیوع ویروس کرونا، شب های قدر را تا حد امکان در منزل بمانند و مراسم را با استفاده از فضای مجازی و تلویزیون برگزار کنند.

مراسم شب های قدر را با استفاده از فضای مجازی و تلویزیون و به دور از جمعیت برگزار کنید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، دکتر سیما سادات لاری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور از همه مردم روزه دار و مومنان می خواهیم که تا حد امکان در شب های قدر در منزل بمانند و مراسم و دعا و مناجات این شب های عزیز را از طریق فضای مجازی، رادیو و تلویزیون و به دور از جمعیت برگزار کنند.

وی ادامه داد: در صورت برگزاری مراسم به شکل حضوری، مراسم شب های قدر باید در فضای باز و با جمعیت محدود و همچنین رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و در مدت زمان کوتاه برگزار شود.

لاری بیان کرد: ضروری است در طول برگزاری مراسم، تحت هیچ عنوان ماسک را از صورت برنداشته و فاصله گذاری فیزیکی از بقیه افراد رعایت شود. همچنین در طول مراسم از خوردن و آشامیدن خودداری شود.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: بهترین شیوه مقابله با بیماری کووید 19، استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری و شست وشوی مداوم دست ها است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1616

به "مراسم شب های قدر را با استفاده از فضای مجازی و تلویزیون و به دور از جمعیت برگزار کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم شب های قدر را با استفاده از فضای مجازی و تلویزیون و به دور از جمعیت برگزار کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید