تور چین ارزان: مذاکره با چین و روسیه برای ساخت فرودگاه های تازه تا 25 سال آینده

به گزارش مینی نت، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها گفت: با کشورهای چین و روسیه برای ساخت فرودگاه های نو در ایران وارد مذاکره شده ایم و پس از مطالعات و مذاکرات مقدماتی، وارد مباحث فنی و تخصصی تر می شویم.

تور چین ارزان: مذاکره با چین و روسیه برای ساخت فرودگاه های تازه تا 25 سال آینده

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

سیاوش امیرمکری، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها با بیان اینکه مدیریت، راهبری 53 فرودگاه کشور بر عهده شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران است، گفت: امروز در تمام فرودگاه های کشور، پروژه های توسعه ای و تجهیز فرودگاه ها در راستای افزایش ایمنی پروازها را به اجرا رساندیم که در 7 فرودگاه کشور 12 پروژه خاص و مهم مورد بهره برداری نهاده شد.

وی درباره مذاکرات با کشورهای چین و روسیه در راستای خرید تجهیزات و سیستم های ناوبری و فرودگاهی گفت: با کشورهای چین و روسیه برای ساخت فرودگاه های تازه در ایران وارد مذاکره شده ایم و پس از مطالعات و مذاکرات مقدماتی، وارد مباحث فنی و تخصصی تر می شویم.

امیرمکری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بارها اعلام نموده اید قصد ساخت فرودگاه های تازه را ندارید از این رو به طور تعیین درباره چه موضوعاتی با چین و روسیه مذاکره داشته اید، اعلام کرد: پروژه های ساخت فرودگاه های تازه مربوط به 20 تا 25 سال آینده است و برای توسعه و ساخت فرودگاه های تازه تا 25 سال دیگر با چین و روسیه به مذاکره نشسته ایم.

وی اضافه نمود: به طور قطع در آینده احتیاج به فرودگاه های تازه و احتیاج به فرودگاه های بین المللی با استانداردهای جهانی داریم.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 9 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1401 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1985

به "تور چین ارزان: مذاکره با چین و روسیه برای ساخت فرودگاه های تازه تا 25 سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چین ارزان: مذاکره با چین و روسیه برای ساخت فرودگاه های تازه تا 25 سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید