فکری: اگر قسمت باشد که نیم فصل دوم هم در استقلال باشم، کار را پیش می بریم، غفوری هم انسان است و گاهی عصبانی می شود

به گزارش مینی نت، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم عزم خود را با انرژی بیشتر جزم کنیم تا اگر قسمت و تقدیر بود که در نیم فصل دوم هم در خدمت استقلال باشیم، کار خود را انجام بدهیم.

فکری: اگر قسمت باشد که نیم فصل دوم هم در استقلال باشم، کار را پیش می بریم، غفوری هم انسان است و گاهی عصبانی می شود

به گزارش خبرنگاران، محمود فکری پس از سرانجام جلسه با مدیران باشگاه استقلال گفت: جلسه ای که با دکتر مددی داشتم، بیشتر در مورد مسائل مالی و پشتیبانی بچه ها بود. یکسری اختلاف نظرها بین بازیکنان و باشگاه ها در مورد پرداختی ها بود که من آمدم تا این مسائل را روشن کنم تا تعیین شود بازیکنان چه مبلغی را دریافت کردند و چه مبلغی را از گذشته و حال حاضر طلب دارند. مددی قول داد در هفته جاری سر تمرین حاضر شود تا در مورد مسائل با بچه ها صحبت کند و ارتباطات نزدیک و بشتر شود. همه ما یک مجموعه مکمل همدیگر هستیم. از طرف دیگر نتیجه ای که می گیریم باعث موفقیت همه ما خواهد شد. همه در یک کشتی نشسته ایم و باید مسائل و سوءتفاهمات را برطرف کنیم تا بتوانیم کار خود را بهتر پیگیری کرده و پیش برویم.

وی در مورد اینکه گفته می شود انتظار می رفت او ارتباط بهتری با بازیکنان داشته باشد، گفت: فکر می کنم این مسئله ساخته ذهن برخی دوستان باشد و چنین مسائلی نبوده است که ما بخواهیم تکذیب کنیم. برخی دوستان کار خود را خوب بلدند انجام بدهند و این کار را انجام می دهند و توجه به اینکه ما تکذیب کنیم یا نکنیم، نخواهند کرد. ما نیز به این شایعات توجه نخواهیم کرد و از طرفداران خواهش می کنم به این موضوعات، شایعات و دروغ ها توجه نکنند. این افراد کسانی هستند که خوبِ استقلال را نمی خواهند و هر روز دنبال حاشیه هستند. در مصاحبه زمین نفت گفتم که داستان، داستان تاریخی قوم ها است و ما هر کاری کنیم یک داستان دیگری درست می شود. مدیریت باشگاه و هیئت مدیره تلاش می کنند تا منابع را در نظری بگیرند تا مسائل مالی بچه ها برطرف شود. سوءتفاهمات و اختلاف نظرها روی پرداختی ها نیز انشاءالله حل شود. یکسری اختلافات رو قراردادها از زمان مدیریت گذشته وجود داشته است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: مدیریت باشگاه در حال بررسی پرداختی ها است تا پرداختی های گذشته و امسال انجام شود. ما به نیم فصل رسیده ایم و درصد پرداختی باید تقریباً به 50 درصد برسد اما باشگاه استقلال همیشه به این شکل نبوده است که پرداختی ها به موقع باشد و همیشه یک مقداری عقب بوده است و این موضوع را ما و بازیکنان می دانند و همکاری می کنند اما نباید اختلاف زیاد باشد.

فکری در مورد اینکه هیئت مدیره استقلال اراده ای برای حل مسائل خواهد داشت، گفت: من را وارد مسائل هیئت مدیره استقلال نکنید، بهتر است. خیلی از تیم ها بحث مالکیت را می کنند و این در حالی است که ما رکورددار مالکیت بازی هستیم و رکورد خودمان را باز هم خودمان شکستیم. در بحث پاس دادن، نظم تیمی، نظم دفاعی و نظم حمله آمار خوبی داریم و شما مطمئن باشید دوستان دنبال داستان های دیگر هستند، چون می دانند این بحث ها دمده شده است و از مد خارج شده است و در حال کشاندن طرفداران استقلال به سمت فضاهای دیگر هستند. امیدوارم حواس کادر فنی، بچه ها، مدیریت و طرفداران جمع باشد. تیم نتایج خوبی گرفته است و از شروع فصل در صدر جدول قرار گرفته است اما هنوز آن چیزی که مدنظر من و کادر فنی است، اتفاق نیفتاده است و ما در حال کار و تلاش هستیم تا نقاط ضعف را روز به روز برطرف کنیم و تیم هفته به هفته شرایط بهتری پیدا می کند. اصلاً به این نتایج قانع نیستم و به چیزهای بالاتر فکر می کنیم اما همه این چیزها زمان می خواهد. خدا را شکر با وجود اینکه زمان نیاز داریم اما نتیجه نیز می گیریم. طرفداران حواس شان جمع باشد و تاکید می کنم بازیچه دست بدخواهان استقلال نشوند. ما در این چند ماه بازیچه دست بدخواهان شدیم و تعارف نیز نداریم که فضای خوبی را برای هم به وجود نیاوردیم. امیدوارم با حمایت بیشتر بتوانیم تلاش کنیم تا طرفداران را راضی کنیم.

وی در مورد اینکه لیست بازیکنان مدنظر و مازاد خود را به باشگاه اعلام کرده است، گفت: لیست دادم اما بازیکن مازاد نداریم. وقتی به بازی های آسیایی برسیم به همه بازیکنان نیاز داریم. چند جای خالی داریم و اگر بتوانیم بازیکنان مدنظر خود را جذب کنیم در لیست خود برای بازیکنان بزرگسال و زیر 23 سال جا داریم. اگر بتوانیم جای خالی را پر کنیم برای امسال کافی خواهد بود اما باید بینیم سالیان بعد می مانیم یا نمی مانیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد شرایط دیاباته بیان کرد: عکس MRI دیاباته موجود است و پزشکان تیم نیز در این خصوص توضیح دادند. در عکس که نمی توانیم پارگی به وجود بیاوریم. دیاباته امروز نیز سر تمرین حاضر شد، اما به خاطر اینکه ما د رسالن تمرین انجام می دادیم او را برای کارهای فیزیوتراپی فرستادیم. امیدوارم دیاباته هر چه زودتر خوب شود و شرایط بازی را پیدا کند.

فکری در مورد ناراحتی وریا غفوری بیان کرد: وریا با پزشکان تیم تماس گرفت و بیان کرد که به خاطر سرماخوردگی امکان حضور در تمرین را ندارد و ما نیز این را قبول کردیم.

وی در مورد ناراحتی غفوری در بازی با نساجی بیان کرد: نمی دانم مسائل بازی با نساجی چه بوده است. یک وقت هایی در بازی این اتفاقات پیش می آید اما به عنوان کاپیتان تیم از وریا توقع بیشتری دارم. همیشه به این شکل بوده است که او را تیم را جمع می کرده و نقش بزرگی را در تیم ایفا می کرده است. در این جور موارد نیز انتظار می رود صبوری بیشتری داشته باشد اما به هر حال انسان است و یک جاهایی خسته و عصبانی می شود. فشار روی بازیکنان زیاد است و امیدوارم موارد مختلف برطرف شود تا عزم خود را با انرژی بیشتر جزم کنیم تا اگر قسمت و تقدیر بود که در نیم فصل دوم هم در خدمت استقلال باشیم، کار خود را انجام بدهیم.

سرمربی تیم استقلال در مورد صحبت های دوپهلوی خود گفت: خدا انصاریان و میناوند که از دوستان ما بودند را بیامرزد که هم سن و سال من بودند. کسی از فردای خود خبر ندارد و در حال حاضر نیز ما به همین شکل هستیم و اگر عمر و قسمتی باشد در خدمت هستیم. تمام تلاش خود را می کنیم که به استقلال خدمت کنیم و از روز اول این توانایی را خود می دیدیم و الان نیز این موضوع بیشتر به من ثابت شده است. اگر استقلالی ها کمک کند و پشت من باشند، مطمئن باشید با کمک هم اتفاقات خوبی را رقم خواهیم زد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

فکری در مورد گلایه های بازیکنان استقلال از زمین تمرین گفت: وقتی مدیریت باشگاه ثبات نداشته باشد از این اتفاقات می افتد. از حالا باشگاه باید به فکر زمین تمرین فصل آینده باشد، چون وقتی فصل شروع شود زمین خوب پیدا نمی شود. زمین نفت را با کمک و همکاری خیلی از دوستان گرفتیم اما مدتی زیر کشت می رود. چون آنجا را نداریم، باید در زمین دیگر تمرین کنیم و در این فصل نیز زمین خوب پیدا نمی شود. در زمین مجموعه انقلاب به جای کود خوب از کود نامناسب استفاده کردند و در آن کود شیشه، سرامیک و آجر نیز وجود داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1433

به "فکری: اگر قسمت باشد که نیم فصل دوم هم در استقلال باشم، کار را پیش می بریم، غفوری هم انسان است و گاهی عصبانی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: اگر قسمت باشد که نیم فصل دوم هم در استقلال باشم، کار را پیش می بریم، غفوری هم انسان است و گاهی عصبانی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید