رغبتی: می دانستیم شکایت النصر رد می شود

به گزارش مینی نت، عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت: می دانستیم شکایت النصر از پرسپولیس رد می شود.

رغبتی: می دانستیم شکایت النصر رد می شود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علی رغبتی درخصوص اتفاقات پس از بازی پرسپولیس مقابل النصر عربستان و شکایت باشگاه سعودی از کننده ایران گفت: بلافاصله پس از دریافت شکواییه کننده عربستان از طریق AFC، یک تیم حقوقی تشکیل داده و یک وکیل مسلط به امور بین المللی که سابقه خوبی داشت در راس این تیم قرار دادیم.

وی اضافه کرد: این تیم حقوقی تحت نظارت باشگاه و سرپرستی وی با حضور کارشناسان و مسوولان فدراسیون تشکیل شده و فرایند نشست ها بسیار خوب بوده است.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن قدردانی از تلاش های نبی، دبیر کل فدراسیون فوتبال شرح داد: کارشناسان فدراسیون فوتبال هم اطلاعات خوبی را در اختیار ما گذاشتند. وقتی اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت متوجه شدیم شکواییه باشگاه النصر از هر لحاظ رد می شود، چون تخلفی انجام نداده بودیم.

رغبتی ادامه داد: تیم کارشناسی حقوقی ما بیش از 48 ساعت شبانه روزی کار کرد تا مستندات جهت ارائه به به AFC آماده شود. به این ترتیب یک لایحه بسیار محکم تدوین شد که در آن به ایرادات شکواییه باشگاه النصر اشاره و دلایل و مستندات نیز ضمیمه آن شد.

وی با اشاره به ارائه مستندات پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: موضوع به قدری واضح بود که لازم ندیدیم بخش های دیگر را ارسال کنیم. به همین دلیل کمیته انضباطی AFC مدارک را بررسی کرد و رای به سود باشگاه پرسپولیس صادر شد.

عضو هیات مدیره پرسپولیس ادامه داد: در صورت شکایت یا پیگیری مجدد باشگاه النصر، جای هیچ نگرانی نیست چرا که پرسپولیس همه بازیکنان را که در زمان جابجایی به خدمت گرفت، قبل از موعد مقرر اسامی آن ها را ارسال کرده و توانسته برای این نفرات کارت بازی دریافت کند. برهمین اساس در طول مسابقات هم از همه بازیکنان بهره گرفت.

رغبتی اضافه کرد: هواداران هیچ نگرانی نداشته باشند، از حقوق باشگاه پرسپولیس به طور کامل دفاع می کنیم و اجازه نمی دهیم بخواهند به جز آن چیزی که طبق مقررات برای همه باشگاه ها به شکل یکسان تعریف شده، برای پرسپولیس تصمیمی اتخاذ کنند.

وی ادامه داد: از روز اول هم نگرانی بابت شکل صحیح و اصولی کار نداشتیم و اگر لازم باشد در جای دیگر نیز این دفاعیه صورت بگیرد، خیلی محکم این کار را انجام می دهیم.

در دوره جدید مدیریت باشگاه هرگونه برای پفراینده ای که علیه پرسپولیس تشکیل بشود، بنای ما استفاده از وکلای مجرب و توانمند است. این وکلا آگاهی زیادی از مسائل بین الملل دارند که دوره هایی نیز دیده اند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شرح داد: برای هر پفراینده از یکی از این وکلا دعوت می کنیم و می خواهیم صفر تا صد آن را پیگیری کرده و به سرانجام برسانند. از افرادی که این باشگاه را حمایت کرده و بر حقانیت این تیم صحه گذاشتند، تشکر می کنم. البته جای تاسف دارد برخی سعی کردند کننده کشورشان را در یکی از آوردگاه های مهم قاره کهن تنها بگذارند.

رغبتی در مصاحبه با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: پرسپولیس کننده ایران است، اما برخی گمان می کردند اگر نتیجه نگرفتن پرسپولیس در این پفراینده، برای آن ها پیروزی است. برهمین اساس اطلاعات غلط را برای طرف های خارجی ارسال کردند. انتظار می رود همچون گذشته درخصوص حمایت از کنندگان ایران همراهی وجود داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1212

به "رغبتی: می دانستیم شکایت النصر رد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رغبتی: می دانستیم شکایت النصر رد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید