تور ایتالیا ارزان: درهای آرامگاه باستانی ناپل باز می گردد

به گزارش مینی نت، بازدید از یک آرامگاه باستانی واقع در ناپل #ایتالیا به زودی امکان پذیر خواهد شد.

تور ایتالیا ارزان: درهای آرامگاه باستانی ناپل باز می گردد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش دنیای سفر و به نقل از سی ان ان، شهر ناپل در ایتالیا بیشتر برای ویرانه های رومی هرکولانیوم و پمپئی که بر اثر فوران یک آتشفشان نابود شد معروفیت دارد، اما باز شدن درهای یک آرامگاه باستانی یک جاذبه گردشگری دیگر نیز به این شهر اضافه خواهد نمود.

این مکان تاریخی که در ماه ژوئن افتتاح خواهد شد بخشی از یک آرامگاه باستانی واقع در خارج از دیوارهای ناپل است.

این آرامگاه بیش از 400 سال قدیمی تر از ویرانه های پمپئی و سایر شهرهای رومی اطراف ناپل است و ضمناً رومی محسوب نمی گردد. در حقیقت این آرامگاه به وسیله یونانیان باستان که ناپل را در قرن هشتم پیش از میلاد بنا کردند ساخته شده است.

از یک راه پله پرشیب منتهی به یک زیرزمین که با چهار مقبره شروع می گردد، می توان وارد این مکان تاریخی شد. هر یک از این آرامگاه ها دارای ورودی عظیمی هستند، در ورودی یکی از این مقبره ها حتی ستون های پرنقش و نگار ساخته شده است.

البته این تنها بخش کوچکی از آرامگاهی است که یونانی ها در قرن چهارم پیش از میلاد بنا کردند. یونانی ها برای ساخت این آرامگاه اتاقک های کوچکی در داخل تپه ها حفر می کردند و با ایجاد پلکان و نیمکت این فضاهای حفرشده را به یک اتاق واقعی تبدیل می کردند. با توجه به ستون های نفیسی که در مقابل در ورودی مقبره ها وجود دارد می توان نتیجه گرفت این مقبره ها به افرادی از طبقه اشراف زادگان و ثروتمند جامعه تعلق داشته اند.

اما این مقبره ها چند قرن پس از ساخته شدن بر اثر بهمن های مکرر گِل و سنگ، مدفون شدند. در نتیجه این مقبره ها بسیار سالم به جای مانده اند و نقاشی های دیواری بر روی آن ها هنوز قابل مشاهده است.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 21 فروردین 1401 بروزرسانی: 21 فروردین 1401 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1964

به "تور ایتالیا ارزان: درهای آرامگاه باستانی ناپل باز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: درهای آرامگاه باستانی ناپل باز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید