حضور دو اسنوکرباز ایران در جمع غول های اسنوکر دنیا

به گزارش مینی نت، شیوع مجدد کرونا نتوانست جلوی رقابت های اسنوکر را بگیرید. در جدید ترین رقابت ها قرار است بازهم غول ها اسنوکر دنیا با یکدیگر به رقابت بپردازند. مسابقات آزاد ایرلند شمالی 2020 از 26 آبان کار خود را شروع خواهد نمود و تا 2 آذر ادامه خواهد داشت.

حضور دو اسنوکرباز ایران در جمع غول های اسنوکر دنیا

در این رقابت ها جاد ترامپ نفر اول اسنوکر دنیا، رونی اُ سالیوان نفر دوم اسنوکر دنیا، نیل رابرتسون نفر سوم دنیا و مارک سلبی نفر چهارم رده بندی دنیای حضور دارند. علاوه بر این چهره ها، اسنوکربازان مطرح دیگری هم در این مسابقات با حریفان به رقابت خواهند پرداخت.

سهیل واحدی، ملی پوش اسنوکر ایران هم در این رقابت ها حضور دارد. او در بازی اول باید مقابل مایکل هالت انگلیسی قرار بگیرد. حریف سهیل واحدی در رده 28 بهترین اسنوکربازان دنیا واقع شده است در حالی که ملی پوش ایران در رده 86 قرار گرفته است. از این رو به نظر می آید ملی پوش ایران در اولین بازی رقابت سختی را پیش رو دارد.

حسین وفایی، دیگر ملی پوش ایران هم در این مسابقات با دیگر حریفان به رقابت خواهد پرداخت. او باید در اولین ملاقات خود به مصاف آلن تیلور انگلیسی برود. تیلور در رده 101 بهترین اسنوکر بازان دنیا واقع شده است درحالی که وفایی در رده 37 دنیا قرار گرفته است.

این رقابت ها در مارشال آرنا در میلتون کینز با رعایت سرسخت قوانین بهداشتی برگزار خواهد شد. نفر اول این ملاقات می تواند 70 هزار پوند را کسب کند. هم چنین نفرات دوم و سوم این مسابقات به ترتیب 30 و 20 هزار پوند را کسب می نمایند. گفتنی است که این رقابت ها از تلویزیون انگلستان و شبکه های معتبر ورزشی پخش زنده خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1275

به "حضور دو اسنوکرباز ایران در جمع غول های اسنوکر دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور دو اسنوکرباز ایران در جمع غول های اسنوکر دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید