تخفیف 50 درصدی بعضی سرویس های پست به کسب و کارهای استارتآپی

به گزارش مینی نت، معاون فناوری شرکت ملی پست گفت:در طرح ایران نوآفرین، کسب و کارهای استارتآپی که با پست قرارداد داشته باشند می توانند سرویس های فیزیکی داخله و همچنین سرویس برخط استعلام نشانی استاندارد و مکان محور را با نرخ 50 درصد تخفیف دریافت نمایند.

تخفیف 50 درصدی بعضی سرویس های پست به کسب و کارهای استارتآپی

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از شرکت ملی پست، سید میثم حسینی لر معاون فناوری شرکت ملی پست در تشریح بسته اول پستی با نام خدمات پستی تجارت الکترونیک و خرید و فروش اینترنتی گفت: این تخفیف تا سقف 50 میلیون ریال و در بازه زمانی شش ماهه است که امکان ارسال مرسولات با اتصال الکترونیکی به وب سرویس فراوری بارکد 24 رقمی پستی در سامانه https://newtracking.post.ir یا به وسیله وب سرویس ها قابل رهگیری را ایجاد نموده است.

وی در مورد بسته دوم پست که خدمت الکترونیکی استعلام نشانی استاندارد مکان محور یا جی نف نام دارد، گفت: شرکت های استارتآپی پس از انعقاد قرارداد همکاری با پست می توانند از خدمات سرویس نشانی استاندارد مکان محور یا جی نف با تخفیف 50 درصدی برای سرویس های برخط تا سقف 20 میلیون ریال در بستر PGSB (بخش خصوصی مرکز تبادل اطلاعات) و در بازه زمانی شش ماهه بهره مند شوند.

معاون فناوری در تشریح سامانه ایران نوآفرین که از شهریور 98 راه اندازی شده است، گفت: این سامانه در حوزه نوآفرینی کشور است و امکان رشد و شکوفایی را به وسیله تسهیل دسترسی به اطلاعات و امکانات مورداحتیاج ذینفعان اصلی این حوزه و یکپارچه سازی آنها با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت علمی و فرهنگی ریاست جمهوری، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور فراهم آورده است.

به گفته وی، براساس این طرح، کسب و کارهای استارتآپی می توانند خدمات مورد احتیاج خود را به صورت رایگان یا با قیمت پایین و کیفیت مطلوب دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1000

به "تخفیف 50 درصدی بعضی سرویس های پست به کسب و کارهای استارتآپی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف 50 درصدی بعضی سرویس های پست به کسب و کارهای استارتآپی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید