تاکید مخبر بر ضرورت تمرکز دستگاه ها برای ایجاد ثبات در بازار و عرضه فراوان کالاهای اساسی

به گزارش مینی نت، جلسه تنظیم بازار و آنالیز شرایط دپوی کالاهای اساسی در بنادر عصر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار گردید.

تاکید مخبر بر ضرورت تمرکز دستگاه ها برای ایجاد ثبات در بازار و عرضه فراوان کالاهای اساسی

به گزارش خبرنگاران، محمد مخبر در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع تنظیم بازار و ضرورت تامین کالاهای اساسی مورد احتیاج مردم، ثبات بازار و فراوانی کالاها تأکید کرد.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه نوسانات قمیتی در بازار از یک سو موجب بروز مشکل در فراوری می گردد و از سوی دیگر نارضایتی مصرف کنندگان را در پی دارد، بر ضرورت هماهنگی و تمرکز همه دستگاه ها به منظور ایجاد ثبات در بازار و وفور کالاها تأکید کرد.

مخبر از دستگاه ها و وزارتخانه های مسئول تأمین کالاهای اساسی مورد احتیاج مردم خواست تا در فرایند فراوری و توزیع کالاها و بعلاوه نظارت بر قیمت ها، حضوری موثر در بازار داشته باشند و مانع از سوء استفاده افراد سودجو شوند.

در این جلسه که رییس دفتر رییس جمهور، وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، دادگستری، روسای سازمان تعزیرات، رئیس کل گمرک و معاونین دستگاه های ذیربط هم حضور داشتند، پس از ارایه راهکارهای دستگاه ها برای تنظیم بازار، تصمیمات لازم در مورد تامین و توزیع کالاهای اساسی، تسهیل فرایند ترخیص کالاها از بنادر و نظارت بر قیمت ها اتخاذ گشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 مهر 1400 بروزرسانی: 27 مهر 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1785

به "تاکید مخبر بر ضرورت تمرکز دستگاه ها برای ایجاد ثبات در بازار و عرضه فراوان کالاهای اساسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید مخبر بر ضرورت تمرکز دستگاه ها برای ایجاد ثبات در بازار و عرضه فراوان کالاهای اساسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید