آنالیز آینده مهندسی صنایع در یک کنفرانس علمی

به گزارش مینی نت، پانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع ایران با مشارکت انجمن مهندسی صنایع ایران در دانشگاه یزد برگزار گردید.

آنالیز آینده مهندسی صنایع در یک کنفرانس علمی

به گزارش مینی نت، دکتر محمدمهدی لطفی، دبیر این کنفرانس در افتتاحیه این دوره از کنفرانس گفت: گردهمایی مهندسان صنایع ایران و تبادل آخرین یافته و دستاوردهای این حوزه، آنالیز نقش مهندسی صنایع و آینده آن در کشور با آنالیز برنامه های آموزشی و پژوهشی دانشگاه ها برای سال های آینده را از جمله اهداف این کنفرانس بیان نمود.

وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت مبحث پایداری در طراحی، برنامه ریزی، مدیریت و کنترل سیستم های خرد و کلان و نقشی که انواع ابزارها و تکنیک های مهندسی صنایع می تواند در این زمینه داشته باشد، یکی از محورهای اصلی کنفرانس موضوع پایداری سیستم انتخاب و بخشی از برنامه های کنفرانس اعم از سخنرانی ها، مقالات و کارگاه ها بر این موضوع متمرکز شده است.

وی از دیگر محورهای کنفرانس پانزدهم را علاوه بر پایداری سیستم، محورهای توسعه الگوریتم ها و روش های تصمیم گیری و بهینه سازی، مدیریت عملیات و پروژه، کیفیت و بهره وری، زنجیره تامین، مهندسی سیستم های سلامت، ارگونومی و ایمنی، اقتصاد و خدمات مالی، فناوری اطلاعات، اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی، گردشگری و بوم گردی، سیستم های مدیریت و تجارب پیروز در حوزه صنعت و خدمات ذکر کرد.

به گفته دکتر لطفی، در مجموع 546 مقاله از سوی دبیرخانه کنفرانس دریافت شده که پس از داوری آنها تعداد 157 مقاله به صورت شفاهی و 296 مقاله نیز به صورت پوستر طی امروز و فردا سوم و چهارم بهمن ماه در قالب پنل های مختلف ارائه می گردد.

وی به حضور 11 سخنران کلیدی در این کنفرانس اشاره نمود و گفت: سه سخنران کلیدی خارجی به صورت حضوری و هفت سخنران دیگر به صورت ویدئو کنفرانس در این کنفرانس ایراد سخن می نمایند.

دبیر این دوره از کنفرانس مهندسی صنایع ایران همچنین از برگزاری چهار پنل تخصصی و پنج کارگاه آموزشی در حاشیه این کنفرانس اطلاع داد و گفت: همچنین طی روزهای گذشته یک دوره مسابقه ملی هوش مالی نپام با حضور 52 نفر برگزار گردید و در روز انتهای کنفرانس نیز یک دوره تور صنعتی برای شرکت نمایندگان تدارک دیده شده است.

لطفی در انتها نیز با اشاره به مجموعه اقدامات اجرا شده برای برگزاری هر چه بهتر این دوره از کنفرانس، از حامیان مالی، علمی و معنوی و رسانه ای این دوره از کنفرانس قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 135

به "آنالیز آینده مهندسی صنایع در یک کنفرانس علمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز آینده مهندسی صنایع در یک کنفرانس علمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید