افتتاح طرح های عمرانی و صنعتی در شهرک صنعتی قیروکارزین

همزمان با گرامیداشت ایام هفته دولت طرح های عمرانی و صنعتی در شهرک صنعتی قیروکارزین در استان فارس به بهره برداری رسید.

افتتاح طرح های عمرانی و صنعتی در شهرک صنعتی قیروکارزین

به گزارش از ، همزمان با هفته دولت طرح های تکمیل زیرساخت های شهرک صنعتی قیروکارزین و نیز طرح سردخانه دو مداره در این شهرک صنعتی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار فارس به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: برای اجرای این دو طرح افزون بر 44 میلیارد ریال هزینه شده است.

احد فتوحی اضافه نمود: طرح تکمیل زیرساخت های شهرک صنعتی قیروکارزین شامل پروژه های زیرسازی و آسفالت خیابان های اصلی و معابر و نیز طرح شبکه روشنایی با اعتباری افزون 15 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت شهرک های صنعتی فارس اجرا شده است.

او با اشاره به بهره برداری از طرح صنعتی سردخانه دو مداره و بسته بندی و دانه بندی خرما در این شهرک صنعتی گفت: این طرح نیز با سرمایه گذاری افزون بر 30 میلیارد ریالی بخش خصوصی راه اندازی در زمینی به مساحت 2200 متر بازیربنای 1000 مترراه اندازی و با بهره برداری از آن برای 10 نفر بصورت مستقیم و 20 نفر نیزغیر مستقیم شغل ایجاد شده است.

فتوحی با اشاره به توسعه کمی و کیفی زیرساخت ها در شهرک صنعتی قیروکارزین، در سال های اخیر گفت: تمامی زیرساخت ها برای استقرار واحد های صنعتی در این شهرک صنعتی شامل امکاناتی نظیر شبکه آب، برق، گاز، مخابرات و روشنایی مهیا شده و تاکنون بیش از 100 میلیارد ریال اعتبار در قالب 25 طرح عمرانی هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس ادامه داد: شهرک صنعتی قیروکارزین در زمینی به مساحت 75 هکتار احداث شده است.

فتوحی مطرح نمود: در شهرک صنعتی قیروکارزین تاکنون 32 قرارداد با سرمایه گذاران منعقدشده که از این تعداد 7 واحد صنعتی با اشتغال زایی 72 نفر بهره بردار و 25 واحد صنعتی در حال ساخت وساز است که بعضی از آن ها در امسال به بهره برداری می رسد.

او بابیان اینکه تمام زیرساخت ها و امکانات و تسهیلات لازم برای سرمایه گذاران به منظور سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی فراهم شده است، توضیح داد: این شهرک گنجایش استقرار 260 واحد صنعتی با کاربری های مختلف در حوزه صنایع کوچک و متوسط با پیش بینی اشتغال افزون بر 1300 را در خود دارد.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 325

به "افتتاح طرح های عمرانی و صنعتی در شهرک صنعتی قیروکارزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح طرح های عمرانی و صنعتی در شهرک صنعتی قیروکارزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید