گل محمدی: امیدوارم بازیکنان شرایط خوب رسیدن به صدر جدول را درک نمایند

به گزارش مینی نت، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو می گوید دلیلی وجود ندارد که حریف آن ها به خاطر مسائل اقتصادی دچار افت گردد.

گل محمدی: امیدوارم بازیکنان شرایط خوب رسیدن به صدر جدول را درک نمایند

به گزارش مینی نت، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: مقابل تیمی خوب باید رقابت کنیم، چند بازی آخر پارس را دیدیم و می دانیم که منسجم و پرتلاش هستند. به نظرم یکی از بازی های سخت مان در این دوره از رقابت ها، مقابل پارس خواهد بود.

او اضافه نمود: یک بازی خانگی داریم که می خواهیم کنار طرفداران پیروز باشیم. باید همه بدانند و حس نمایند که برای برد به میدان آمده ایم. امیدوارم بازیکنان این شرایط خوب برای رسیدن به صدر جدول را درک نمایند و انگیزه بالایی داشته باشند. امیدوارم در حضور طرفداران به پیروزی برسیم. احتیاج مبرمی به حضور آنان در 2 بازی خانگی آینده داریم.

گل محمدی توضیح داد: احتیاج به انرژی خوب از سوی طرفداران و درک حساسیت بازی از سوی بازیکنان داریم. کار سختی در پیش داریم و امیدوارم همه با تمام وجودشان بازی نمایند تا طرفداران شادمان به خانه ها برگردند.

سرمربی شهرخودرو درباره غایبان تیمش گفت: محروم نداریم و فقط 2 مصدوم داریم. آقاجانپور و زامهران را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. البته از هفته آینده هم فکر می کنم که آن ها به اردوی تیم ملی امید خواهند رفت.

گل محمدی گفت: درست است که استرس بازی های آینده بالاست، اما باید این شرایط را کنترل کنیم و از استرس خارج شویم تا با استفاده از فاکتور بدنی و آمادگی، به پیروزی برسیم.

وی درباره مسائل اقتصادی حریف گفت: دلیلی ندارد که آن ها به خاطر این مسائل افت نمایند، در بازی های قبلی مقابل تیم های بزرگ به میدان رفتند و عالی کار کردند. با انگیزه زیادی به مصاف ما می آیند و می خواهند از مشهد امتیاز بگیرند. امیدوارم بتوانیم از پس این حریف برآییم.

گل محمدی درباره تیم هایی که با تفکر دفاعی به میدان می آیند، اضافه نمود: اکثر تیم هایی که به مشهد می آیند اول به گل نخوردن فکر می نمایند. باید از کناره ها استفاده کنیم و به بازی سرعت دهیم تا بتوانیم بازی خودمان را به حریف دیکته کنیم. اگر به بازی سرعت دهیم می توانیم هم از عمق و هم از کناره ها استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 552

به "گل محمدی: امیدوارم بازیکنان شرایط خوب رسیدن به صدر جدول را درک نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: امیدوارم بازیکنان شرایط خوب رسیدن به صدر جدول را درک نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید