کودک 10 ساله سمنانی مشاور شهردار شد

به گزارش مینی نت، خبرگزاری خبرنگاران- برای نخستین بار مشاور برنامه های فرهنگی و اجتماعی حوزه کودک شهردار سمنان در راستای ارتقای شاخص های شهر دوستدار کودک انتخاب شد.

کودک 10 ساله سمنانی مشاور شهردار شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از سمنان در نهمین جلسه شورای مدیران شهرداری سمنان که به ریاست سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در محل سالن شهید بابایی برگزار شد، زهرا صادقی نیا کودک 10 ساله سمنانی به عنوان مشاور شهردار در حوزه برنامه های فرهنگی و اجتماعی بچه ها معرفی شد.

مرتضی نژاد در این جلسه اظهار کرد: امروزه مدیریت شهری فقط مختص مباحث شهری و زباله، پسماند، معضلات زیست محیطی و آسیب های اجتماعی نیست. با توجه به حضور بچه ها در شهر، مباحث حوزه کودک نیز در دستور کار مدیریت شهری سمنان قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: در راستای استفاده از دیدگاه بچه ها و نقطه نظرات آنان در مدیریت شهرسازی و ایجاد فضایی شاد و امن برای بچه ها شهر و در راستای ارتقای شاخص های شهر دوستدار کودک با توجه به علاقه مندی خانم صادقی نیا، او را به عنوان مشاور برنامه های فرهنگی و اجتماعی کودک در شهرداری سمنان منصوب می کنم.

شهردار سمنان با تاکید بر لزوم مشارکت و همکاری تمامی مدیران شهری با مشاور کودک شهردار، شرح داد: استفاده از نظرات و دیدگاه های عموم شهروندان به ویژه بچه ها و نوجوانان در معابر شهری و فضاهای عمومی و برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی برای مدیریت شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شایان ذکر است، زهرا صادقی نیا 10 ساله و عضو مرکز فرهنگی هنری شماره 2 کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان سمنان است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1904

به "کودک 10 ساله سمنانی مشاور شهردار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کودک 10 ساله سمنانی مشاور شهردار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید