مقاله: بهترین فعالیت های تابستانی در چین

به گزارش مینی نت، کوهستان سونگ و معبد شائولین مقصدی عالی برای کسانی است که می خواهند علاوه بر طبیعت گردی، کمی در مورد تاریخ و مذهب چین نیز بدانند. چهار کوهستان مقدس بودایی، هزاران توریست و کوهنورد را هر تابستان به تور چین می کشانند. اگر خیلی بلند همت باشید شاید بتوانید از هر چهار تای این کوه ها بالا بروید. دیوار بزرگ چین همتایی در چین ندارد. بله، احتمالا بازدیدتان را با صدها توریست دیگر شریک خواهید بود، ولی دلیلی وجود داشته که این دیوار این قدر مشهور شده است. اگر در پکن بودید بازدید از آن را به هیچ عنوان از دست ندهید.

مقاله: بهترین فعالیت های تابستانی در چین

اگر زمان نداشتید که خیلی از شهرها دور شوید، توجه داشته باشید که برخی از شهرهای چین فضاهای سبز و پارک های معروف بسیاری دارند. باغ های سوژو معروف هستند و دریاچه غربی هانگزو و کوهستان Mogan در نزدیکی این شهر، مقصدهای عالی برای طبیعت گردی اند. پایگاه تولید مثل پاندا در چنگدو به شما فرصت می دهد در فضایی سرسبز این حیوانات با نمک و دوست داشتنی را از نزدیک ببینید.

از نیمه های می تا نیمه های جولای، فصل بارانی برای جنوب و شرق چین است. در چین به این بارش ها، باران های آلویی می گویند چرا که در زمان رسیدن میوه ها اتفاق می افتند. خیلی دلگیر نباشید، بارانی خود را به تن کنید و مشکل خاصی نخواهید داشت. شمال چین همان الگوی بارش را ندارد، بنابراین اگر نگران خیس شدن هستید در برنامه سفرتان در تور چین بازدید از پکن و شیان را انتخاب کنید. بعد از این که باران تمام می شود، باید به دنبال سایه ای بگردید که شما را از آفتاب سوزان خورشید حفظ می کند. آفتاب همراه با آسمان صاف بر بخش آخر تابستان های چین حکم می راند.

منبع مقاله: بهترین فعالیت های تابستانی در چین

انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1897

به "مقاله: بهترین فعالیت های تابستانی در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بهترین فعالیت های تابستانی در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید