قرارداد اسکوچیچ با تیم ملی تمام شد، هیات رئیسه تصمیم می گیرد

به گزارش مینی نت، به گزارش خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم که همراه با کاروان تیم ملی فوتبال ایران در اردوی بحرین برای برگزاری بازی های دور برگشت مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی قطر بود هنگام بازگشت به همراه این تیم گفت: با وجود اینکه میزبانی را از ما گرفته بودند اما با توکل بر خدا توانستیم امتیازات لازم را کسب کرده و به مرحله بعد صعود کنیم.

قرارداد اسکوچیچ با تیم ملی تمام شد، هیات رئیسه تصمیم می گیرد

وی ادامه داد: باید کار بزرگی که تیم ملی ایران در راستا صعود انجام داد را تبریک بگویم و از اینکه دل مردم را خشنود کردند واقعاً ممنونم.

عزیزی خادم درباره فرایند نتیجه گیری تیم ملی ایران در دور برگشت یادآور شد: کادر فنی و تیم پشتیبانی امیدوار به صعود بود. این اتفاق هم افتاد. مطمئنا در مرحله بعد کار سخت تری داریم.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: فدراسیون اهداف بزرگتری دارد و امیدوارم محقق کنیم. فدراسیون تازه در این سه ماهی که آمده تفاوت را نشان داد که افکار عمومی باید قضاوت کند. من فکر می کنم این درس بزرگ تاریخی و عبرت بود که ما آن نگاه جمعی و روح جمعی تعامل را در خودمان بیشتر متبلور کنیم.

او به مسائل اقتصادی اشاره کرد و افزود: از لحاظ اقتصادی و اقتصادی کارمان سخت است و باید بتوانیم به لطف الهی این کار را انجام دهیم. نگاه ما توسعه محور است و هدف بلندمدت داریم.

عزیزی خادم ادامه داد: این کار هزینه دارد و زمان بر است. فکر می کنم مردم به خوبی این تفاوت را می بینند. راستا روشنی طی شد همه کسانی که صدای من را می شنوند به تیم ملی ایران به فوتبال ملی و فدراسیون که متعلق به مردم ایران است کمک کنند. امیدواریم این راستا را تقویت کنیم و به تک تک بازیکنان ملی افتخار کنیم. ما همه ایران هستیم و به حضور در این کارزار و اینکه بتوانیم کاری انجام دهیم بسیار خشنود هستیم و این را سعادت بزرگی می دانیم.

عزیزی خادم در پاسخ به اینکه از حکم ویلموتس خبری دارد یا خیر گفت: من در آینده در این مورد بیشتر صحبت خواهم کرد. این رأی ویلموتس مسائل و مسائل زیادی را برای فدراسیون ایجاد کرده است. حتما با مردم واضح صحبت می کنم. اما الان وقت دیگری است و باید بپذیریم کار تمام نشده است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا فدراسیون فوتبال تصمیم به ادامه همکاری با اسکوچیچ خواهد گرفت یا خیر شرح داد: زحمات آقای اسکوچیچ قابل تقدیر است. من از او ممنونم. تا امروز از او حمایت کردیم. از بازیکنان هم همینطور. با این حال این موضوع را هیأت رئیسه فدراسیون تصمیم می گیرد.

وی در پاسخ به اینکه نظر خودش در این باره چیست یادآور شد: قرارداد آقای اسکوچیچ با تیم ملی ایران تمام شده است. مبنای تصمیمات فدراسیون، جمعی است و من هم به نام عضوی از فدراسیون تابع تصمیمات جمع هستم و برنامه ریزی خواهم کرد.

عزیزی خادم از پاسخگویی درباره اینکه به نظر می رسد نسبت به ادامه همکاری با اسکوچیچ بی میل است پاسخی نداد اما وقتی اصرار خبرنگاران را دید گفت: من اینقدر مشغله و کار داشتم که فرصتی برای فکر کردن و حرف زدن در این موضوع نداشتم. من فکر می کنم الان فرصت فکر کردن نداشتم و کارهای بزرگ تری برای انجام آن داشتیم که روی آنها تمرکز کردیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1706

به "قرارداد اسکوچیچ با تیم ملی تمام شد، هیات رئیسه تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد اسکوچیچ با تیم ملی تمام شد، هیات رئیسه تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید