فال ابجد امروز، پنج شنبه 19 آبان ماه 1401

به گزارش مینی نت، فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

فال ابجد امروز، پنج شنبه 19 آبان ماه 1401

فرداید| انسان ها همیشه در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد همچنین یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال حروف ابجد

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه فال ابجد امروز 19 آبان ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: آ ج د

هر نیت و قصدی داری ببر آورده خواهد شد چه مادی و چه معنوی. ملک یا مقامی به دست می آوری. اگر چیزی را از دست داده ای دوباره به دست می آوری و اگر قصد انجام کاری داری، دو دل نباش، آن کار را انجام بده، چون به مقصود می رسی.

اردیبهشت: ج ج د

خوب نیست، اما به زودی نحوست طالعت رفع می گردد و به مقصود خود خواهی رسید. رازت را به هرکسی نگو. کسی در فکر صدمه زدن به شماست، به خدا توکل کن تا حیله اش رفع گردد.

خرداد: آ آ د

در چند روز آینده یک خبر شاد کننده می شنوید. اگر آرزو و یا نیتی داری به آن می رسی. در کارهایت به خدا توکل کن تا به امید حق کارهایت درست به انجام برسد.

تیر: ب آ ج

حاجیت و آرزویی دار که برآورده می گردد. ایام خوشی در انتظار توست. اگر مشلی داری به زودی رفع می گردد. اگر این مشکل مالی باشد موقعیت مالی خوبی پیدا می کنی. در طالعت فرزند زیاد دیده می گردد.

مرداد: آ آ ج

از خصومت و دشمنی دست بردار. اگر قصد انجام ناصواب داری یا فکر بدی در سر داری از آن بگذر. کسی از تو رنجور شده است باید از او دلجویی کنی. اگر خواسته وآرزویی داری تا ده روز آینده به آن می رسی. از فکر بد، پول و درامد حرام دوری کن.

شهریور: ب ب آ

صبر پیشه کن تا در کارت گشایش گردد. از بد دری کن و به امر و معیشت الهی تسلیم شو و جز در راه او کوشش و عمل نکن. دروغ نگو، چون عده ای قصد تهمت زدن به تو را دارند. صبور باش و به خدا توکل کن تا از بدی و سختی دور شوی.

مهر: آ ج ب

قصد و نیتی که در دل داری موجب تشویش و نگرانی تو می گردد. آن را از فکر و فکرت بیرون کن. اگر دیگران با تو موافق نیستند تو خویشتندار باش. آنان عاقبت پشینان خواهند شد. اگر مسافر داری و برایش دلتنگ هستی به سلامت باز می گردد.

آبان: ب د ج

در این زمان طالعت خوب نیست و بهتر است از قصد و نیت خود منصرف شوی. کسی قصد فریب تو را دارد مراقب باش فریب نخوری. اگر کسی به تو نصیحتی کرد بپذیر تا صدمه ای به تو نرسد. اگر قصد انجام کاری داری چند روزی صبر کن تا شرایط بهتر گردد.

آذر: ب د آ

طالع خوبی داری. به آنچه طالب هستی می رسی. از کار و بیع و شراکت سود خواهی برد. طالب مال حلال باش تا روز به رو کارت بهتر گردد. اگر گره یا مسئله ای تا اینجا در زندگیت بوده رفع شده و بعد از این همه شرایط خوب خواهد بود.

دی: د ب آ

به زودی از طرف شخص بزرگی کمک می شوی. توفیقاتی نصیب تو می گردد. از آسیب بدخواهان دور می مانی و دوستان نیز با تو صمیمی تر می شوند. فرزند صالحی نصیب شما می گردد که قدمش برای شما خیر است.

بهمن: ب آ آ

طالعت نشانگر صخت و سلامت و گشایش در رزق و روزی برای توست. قصد هر تغییری در زندگی داری انجام بده که به نفع تو خواهد بود. غیبت دیگران را نکن و به کار خود مشغول باش تا خیر و خوبی برای تو پیش آید.

اسفند: د د ب

بهتر است از خواسته و نیتی که قصد انجام آن را داری منصرف شوی تا آسیبی متوجه تو نگردد. به زودی این موقعیت تغییر خواهد کرد. تو دوست و دشمن زیاد داری و باید مراقب باشی تا در کارت فتنه نکنند. اگر کسی تو را نصیحتی کرد آن را بپذیر.

*نکته: این مطلب به معنای تأیید توصیه های گفته شده در فال نیست و صرفا جهت سرگرمی گردآوری شده است.

*نکته: این مطلب به معنای تأیید توصیه های گفته شده در فال نیست و صرفا جهت سرگرمی گردآوری شده است.

منبع: فرادید
انتشار: 19 آبان 1401 بروزرسانی: 19 آبان 1401 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 2121

به "فال ابجد امروز، پنج شنبه 19 آبان ماه 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز، پنج شنبه 19 آبان ماه 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید