سامانه 1800 تاکسیرانی رونمایی شد

به گزارش مینی نت، تهران (پانا) - سامانه تلفنی با شماره 1800 با حضور مشاور عالی و مدیرکل دفتر شهردار تهران و معاون حمل و نقل و ترافیک راه اندازی شد.

سامانه 1800 تاکسیرانی رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی، در این مراسم ضمن بازدید از بخش های مختلف سازمان، در مرکز کنترل و نظارت هوشمند، نحوه کنترل و مانیتورینگ رفتار تاکسیرانان برای سرویس رسانی به شهروندان پایتخت تشریح شد و نسبت به افزایش گشت های بازرسی خطوط در روزهای پایانی سال تاکید شد.

محمد روشنی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران ضمن تشریح و ارائه گزارشی از نحوه فعالیتها، اقدامات، برنامه های در پیش رو، به همراه چالش های این سازمان اضافه نمود: تاکسیرانان و توجه به درخواست های آنها اصلی ترین هدف سازمانیست. بنابراین در کوشش هستیم تا با روش ها و ابزارهای نوین ارتباطی بستر مناسب برای شنیده شدن صدای آنها را فراهم سازیم.

وی گفت: نوسازی ناوگان و افزایش نرخ کرایه دو موضوع با فراوانی بالای پیغام دریافتی است که اهتمام جدی درباره هر دو موضوع به صورت ویژه در دستورکار دو معاونت سازمانی قرار گرفته است.

وی در بازدید بخش نوسازی ناوگان گفت: با توجه به ضرورت تکریم تاکسیرانان در مراجعات سازمانی و تصریح پاسخگویی به آنها واحد نوسازی به محل جدیدی جنب ورودی سازمان منتقل شد و تمام فرآیندهای جاری جهت اطلاع یابی اولیه و پاسخ به سوالات متداول آنان در بدو ورود با برپایی میز خدمت، نصب اطلاعیه های مورد احتیاج شفاف سازی می گردد.

مصطفی کاظمی اسفه؛ مشاورعالی و مدیرکل دفتر شهردار تهران ضمن ابلاغ پیغام تشکر و قدردانی حناچی، شهردار محترم تهران در آستانه ورود به سال 1400 و آرزوی توفیق و سلامتی برای فعالان این بخش، با قرائت صلوات و فاتحه برای درگذشتگان کرونایی سازمان تاکسیرانی گفت: امیدواریم سال جدید را بتوانیم با رویکرد های جدید به حوزه حمل و نقلی منجمله تاکسیرانی شروع کنیم.

وی بااشاره به فشار بالای مالی به اقشار ضعیف تر جامعه گفت: شرایط فعلی تابع جنبه های مالی است که در بخش های حمل و نقلی به ویژه تاکسی منجر به وارد شدن فشار بیشتری به آنها و ضرورت توجه جدی تری را به دنبال دارد.

کاظمی ضمن برشمردن مسائل سه گروه ویژه رانندگان حمل و نقلی در بخش تاکسی و اتوبوس و مترو رانندگان افزود: امروز اولین نوبت برای واکسن کرونا در سازمان بهشت زهرا انجام شد و باید کوشش کنیم گروه های حمل و نقلی و به ویژه رانندگان برای تزریق واکسن کرونا در اولویت باشند و در این گروه قرار بگیرد.

همچنین در ادامه این مراسم مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به توجه ویژه نسبت به معیشت رانندگان از تصویب افزایش نرخ کرایه های سال آینده در شورای اسلامی شهر تهران خبرداد و گفت: از ابتدای ورودم به حوزه حمل ونقل وترافیک توجه به سختی کار وتوجه به معیشت رانندگان تاکسی جزو اولویت های کاری قرارداشته باشد.

بر اساس روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، در این مراسم اولین تماس تلفنی با سامانه صدای تاکسی باشماره 1800 برقرار شد و کاظمی آرزوی برکت از خداوند متعال را برای تاکسیرانان وکوششگران این عرصه از خداوند خواهان شد.

براساس این گزارش، در این مراسم با حضور معاون حمل ونقل و ترافیک و مشاورعالی و مدیرکل دفتر شهردار از10 تاکسیران برجسته با موضوع های مختلف تقدیر به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1466

به "سامانه 1800 تاکسیرانی رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه 1800 تاکسیرانی رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید