زیدان: باید روی بهبود وضعیت دفاعی تیم کار کنیم، بابت گلزنی بیل خوشحالم

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید معتقد است تیمش هنوز در خط دفاعی احتیاج به کار دارد.

زیدان: باید روی بهبود وضعیت دفاعی تیم کار کنیم، بابت گلزنی بیل خوشحالم

به گزارش خبرنگاران، زین الدین زیدان که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه)، در هفته سوم لالیگای اسپانیای و در استادیوم لا سرامیکا تن به تساوی 2 - 2 مقابل ویارئال دادند، پس از این بازی با حضور در کنفرانس خبری گفت: اشتباهات همواره در فوتبال رخ می دهد. من از این بازی حس خوبی گرفتم. به غیر از 15 دقیقه ابتدایی بازی، جایی که ما در جریان بازی نبودیم، عملکرد خوبی از خود ارائه کردیم. وقتی هم تیم دو گل می خورد، بازگشت به جریان بازی خیلی مهم است و نکته مثبت همین بود. ما موقعیت هایی برای گلزنی خلق کردیم و باید در چنین مواردی سعی کنیم آنها را تبدیل به گل کنیم.

وی اضافه نمود: 30 دقیقه خاتمهی نیمه اول و کل نیمه دوم بازی در کنترل ما بود. این درست است که ویارئال دو موقعیت گلزنی داشت و هر دوی آن دو موقعیت را تبدیل به گل کرد. چنین اتفاقاتی گاهی رخ می دهد و باید روی بهبود وضعیت دفاعی تیم کار کنیم. می دانیم که در حال خلق چیزهای مثبت و رو به جلویی هستیم. نکته مثبت این بازی واکنش بازیکنان مان به دو گل خورده بود و در نهایت مهم بود که شکست نخوردیم.

سرمربی کهکشانی ها همچنین در مورد استفاده از زوج کریم بنزما و لوکا یوویچ در خط حمله گفت: این برنامه ما برای این بازی بود چون می دانستیم که ویارئال در قلب خط دفاعی اش مشکلاتی دارد، بنابراین می خواستیم با استفاده از لوکا و کریم فشار بیشتری به آنها بیاوریم. ما البته به گل هایی که مدنظرمان بود نرسیدیم، اما این سیستمی است که می توانیم با آن بازی کنیم چون ما دو مهاجم خوب داریم. روی هم رفته از عملکرد تیم و نوع واکنش بازیکنانم رضایت دارم و از حالا روی بازی بعدی تمرکز خواهیم کرد.

زیزو در خاتمه درباره زننده دو گل تیمش در این بازی که در دقایق خاتمهی این بازی با دریافت دو کارت زرد از زمین بازی اخراج شد، اعلام کرد: بیل دو خطا مرتکب شد و دو کارت زرد گرفت، اما حالا باید به استراحت فکر کنیم. ممکن است البته بیل فرصتی برای استراحت نداشته باشد چون به تیم ملی ولز خواهد رفت. بابت گلزنی گرث خوشحالم و ما همین روند مثبت را در پیش خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 322

به "زیدان: باید روی بهبود وضعیت دفاعی تیم کار کنیم، بابت گلزنی بیل خوشحالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: باید روی بهبود وضعیت دفاعی تیم کار کنیم، بابت گلزنی بیل خوشحالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید