انصاری فرد:هیچ تیمی دوست نداشت در گروه ایران قرار بگیرد

به گزارش مینی نت، ملی پوش فوتبال کشورمان تاکید کرد بازی مقابل هیچ حریفی دیگر آسان نخواهد بود و ما کار راحتی در پیش نداریم.

انصاری فرد:هیچ تیمی دوست نداشت در گروه ایران قرار بگیرد

به گزارش خبرنگاران ، مراسم قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر در قاره آسیا برگزار شد و تیم ملی ایران با تیم های کره جنوبی، امارات، عراق، سوریه و لبنان هم گروه شد.

کریم انصاری فرد در گفت وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره قرعه کشی اجرا شده گفت: برای ما بازیکنان اصلا اهمیت زیادی نداشت که با چه تیم هایی همگروه شویم و هیچ استرسی هم نداشتیم. تیم ما آنقدر قدرتمند و فوق العاده است که بقیه حریفان از همگروه شدن با ایران ترس و دلهره داشته باشند. قطعا هیچ کدام از تیم ها دوست نداشتند که با ما در یک گروه قرار بگیرند.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم نظر کارشناسی درباره قرعه بدهیم یکی از نکات بسیار مهم این است که ما سفر طولانی به جز بازی با کره جنوبی نخواهیم داشت که آنها هم رقیب سنتی ما هستند. این دور شدن از سفرهای طولانی یکی از نکات مثبت قرعه کشی بود. درست است که عراق در بازی اخیر مقابل ما باخت اما در سال های قبل همیشه حریف قدری برای ایران بوده است. به این ترتیب ما در تمام مسابقات باید خوب ظاهر شویم و هیچ حریفی را دست کم نمی گیریم.

انصاری فرد در واکنش به این نظر که بسیاری از اهالی فوتبال معتقد هستند گروهی که ایران در آن قرار گرفتن نسبت به گروه بعدی آسان تر است گفت: بازی مقابل هیچ حریفی دیگر آسان نخواهد بود و ما کار راحتی در پیش نداریم. باید از تجربیات گذشته درس بگیریم و بدانیم که کوچک ترین غفلتی تیم ملی ایران را در شرایطی سخت قرار می دهد. پس باید با تمرکز و دقت بالا مقابل حریفان قرار بگیریم تا بتوانیم دل مردم را با صعود به جام جهانی شاد کنیم.

وی ادامه داد: فوتبال را هیچ وقت نمی شود پیش بینی کرد. باید به تمام حریفان احترام گذاشت و خودمان را به هیچ وجه نباید از پیش برنده بدانیم. در همین دور هم کار ما برای صعود کمی سخت شده بود. این مساله نشان داد که باید با تمام قدرت و برنامه ریزی و تدارک مناسب بازی به بازی پیش برویم و جواز صعود به جام جهانی را به دست بیاوریم. همه چیز در این مرحله با دور قبل متفاوت خواهد بود و نباید درگیر بحث هایی درباره قرعه راحت و آسان بشویم. اصلا کارمان راحت نیست.همان طور که گفتم ما تیم ملی ایران هستیم و تنها به یک مساله فکر می کنیم، حضور در جام جهانی و راضی کردن مردم ایران.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 مرداد 1400 بروزرسانی: 5 مرداد 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1686

به "انصاری فرد:هیچ تیمی دوست نداشت در گروه ایران قرار بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد:هیچ تیمی دوست نداشت در گروه ایران قرار بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید