آیا می توانید این معمای خطای دید قدیمی را در 20 ثانیه حل کنید؟

به گزارش مینی نت، معما های خطای دید در حال تبدیل شدن به یک فعالیت روزمره محبوب برای کسانی است که می خواهند نه تنها بینایی خود، بلکه قدرت مغز را نیز آزمایش کنند. یک معمای قدیمی خطای دید که با عنوان دختر گل را پیدا کن شناخته می شود، معمای دوره ویکتوریایی است که خیلی ها را به چالش کشیده است.

آیا می توانید این معمای خطای دید قدیمی را در 20 ثانیه حل کنید؟

به گزارش روزیاتو، در این تصویر، یک گل رز زیبا را با گلبرگ های کامل، ساقه، برگ ها و یک غنچه کوچک می توان دید. اما تصویر چهره یک دختر جوان نیز در این گل وجود دارد که اگر خطای دید خود را اصلاح کنید می توانید آن را ببینید.

آیا می توانید تصوی دختر پنهان شده را در بین گلبرگ های این گل معطر تنها در بیست ثانیه پیدا کنید؟ اجازه ندهید خطوط و سایه ها، شما را هیپنوتیزم کنند و نگاه شما را منحرف کنند؛ با تمرکز کامل به تصویر نگاه کنید.

اگر بتوانید تصویر چهره دختر جوان را در بیست ثانیه یا کمتر پیدا کنید، چشمان بسیار قوی ای دارید. اما اگر پیدا کردن بیش تر از 20 ثانیه طول کشید، نگران نباشید.

قدمت این تصویر خطای دید به دهه 1880 برمی گردد و نسل های معما دوست بسیاری را متحیر کرده است.

بسیاری از کاربران اینترنت در تلاش برای یافتن دختر سرکش پنهان شده در این عکس، نا امید شدند، اما شما امید خود را از دست ندهید. سعی کنید چشمان خود را در سمت چپ تصویر متمرکز کنید، ممکن است چیزی مشکوک را تشخیص دهید.

جواب:

منبع: فرارو
انتشار: 6 تیر 1402 بروزرسانی: 6 تیر 1402 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 2221

به "آیا می توانید این معمای خطای دید قدیمی را در 20 ثانیه حل کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا می توانید این معمای خطای دید قدیمی را در 20 ثانیه حل کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید