آغاز آخرین اردوی امیدهای فرنگی از چهارشنبه، دو المپیکی در جمع مسافران صربستان

به گزارش مینی نت، تیم ملی کشتی فرنگی امید آخرین دور تمریناتش برای حضور در مسابقات زیر 23 سال جهان را از روز چهارشنبه در کمپ تیم های ملی آغاز خواهد کرد.

آغاز آخرین اردوی امیدهای فرنگی از چهارشنبه، دو المپیکی در جمع مسافران صربستان

به گزارش خبرنگاران، شاگردان فرشاد علیزاده امروز (شنبه) آخرین روز از اردوی دوم خود را پشت سر گذاشته و بعد از 3 روز استراحت، مجددا از روز چهارشنبه هفته جاری دور نو تمریناتشان را آغاز خواهند کرد.

این تیم خود را برای شرکت در مسابقات جهانی زیر 23 سال کشتی جهان آماده می کند که دهه دوم آبان ماه در صربستان برگزار می شود.

آخرین مرحله از اردوی فرنگی کاران امید، 10 روزه خواهد بود و این تیم هفتم یا هشتم آبان راهی محل مسابقات خواهد شد.

پویا دادمرز در 55 کیلو، مهدی محسن نژاد در 60 کیلو، علیرضا نجاتی در 63 کیلو، محمدجواد رضایی در 67 کیلو، امیر عبدی در 72 کیلو، امین کاویانی نژاد در 77 کیلو، محمد ناقوسی در 82 کیلو، ناصر علیزاده در 87 کیلو، مرتضی القوسی در 97 کیلو و امین میرزازاده در 130 کیلو نفرات اعزامی به امیدهای جهان را تشکیل می دهند.

این در حالیست که نجاتی و امین میرزاده مردادماه تیم ملی فرنگی را در اوزان 60 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی بازی های المپیک همراهی کردند. میرزازاده که در توکیو عنوان پنجمی المپیک را به خود اختصاص داد، قرار بود عضو سنگین وزن تیم ملی در جهانی نروژ باشد که به دلیل مثبت شدن تست کرونایش حضور در این رقابت ها را از دست داد و در ادامه به عضویت تیم ملی امید درآمد.

ناصر علیزاده هم عضو 87 کیلوگرم تیم ملی فرنگی در مسابقات گزینشی جهانی در صوفیه بود که گرچه عنوان سومی را از آن خود کرد اما از رسیدن به سهمیه المپیک بازماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1807

به "آغاز آخرین اردوی امیدهای فرنگی از چهارشنبه، دو المپیکی در جمع مسافران صربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز آخرین اردوی امیدهای فرنگی از چهارشنبه، دو المپیکی در جمع مسافران صربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید