پینگ پنگ

اهدای کاپ قهرمانی لیگ برتر تنیس روی میز به پتروشیمی بندرامام

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، با حضور پیمان حسنی دبیر فدراسیون، داریوش ضرغامپور رئیس کمیته مسابقات و مسعود محمدی نماینده باشگاه پتروشیمی بندرامام ، کاپ قهرمانی همراه با لوح تقدیر و احکام و مدال قهرمانی تیم...

4 مهر 1399

ندا شهسواری: به تمرین با کرونا عادت کردم، مشکل اصلی بلاتکلیفی است

ندا شهسواری در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص چگونگی شرایط تمرینی خود در این شرایط که کرونا مانع از برگزاری اردو و تمرینات گروهی شده است، گفت: همچنان در منزل یا سالن و به صورت شخصی پیگیر تمریناتم هستم. البته به لحاظ حریف تمرینی که مسئله حاد خیلی از پینگ پنگ...

10 شهریور 1399

انتصاب های جدید وزیر ورزش برای فدراسیون ها

به گزارش خبرنگاران و به نقل از وزارت ورزش، با حکم مسعود سلطانی فر وزیر ورزش، حسین مقدم دبیر فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی شد و حمیدرضا قبائی زاده هم به عنوان دبیر فدراسیون بوکس منصوب شد.

21 مرداد 1399

صعود پینگ پنگ بازان ایران به جدول 64 نفره مردان

به گزارش خبرنگاران، در ادامه مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا در یوگیا کارتا اندونزی و در بخش انفرادی مردان این مسابقات، امروز پنجشنبه امیرحسین هدایی مقابل حریف مالزیایی خود با نتیجه 3 بر یک صاحب رجحان شد و به جدول 64 نفره راه یافت.

1 آبان 1398

افشین نوروزی: جزو برترین های ایران در رنکینگ جهانی ام اما به تیم ملی دعوت نمی شوم

کاپیتان سابق تیم ملی تنیس روی میز ایران با بیان این که برایم جای تعجب است که چرا به اردوهای تیم ملی دعوت نمی شوم، گفت: جزو برترین های ایران در رنکینگ جهانی ام اما به اردو دعوت نمی شوم و اکنون نفراتی به اردو دعوت شده اند که رنکینگ پایین تری نسبت به من دارند.

17 مهر 1398