وام خرید کالا را از کدام بانک ها بگیریم؟

به گزارش مینی نت، به گزارش خبرنگاران، برخی از بانک های فعال در شبکه بانکی در طرح های تسهیلاتی خود، وام خرید کالا با کارت های اعتباری به مشتریان خود می دهند. اما کدام بانک ها وام خرید کالا می دهند و مبالغ این وام ها چقدر است؟

وام خرید کالا را از کدام بانک ها بگیریم؟

بانک رفاه

این بانک تسهیلاتی را به منظور خرید لوازم خانگی، اداری و… بدون نیاز به سپرده گذاری و میانگین حساب می دهد. سقف وام پرداختی این بانک 50 میلیون تومان است و متقاضیان تا حداکثر 36 ماه این وام را پرداخت کنند.

نرخ سود این تسهیلات هم 15 درصد مشخص شده و ماهانه متقاضی باید یک میلیون و 733 هزار تومان قسط بپردازد.

یکی از شروط دریافت این وام این است که متقاضی مجاز است تا از برندهای ایرانی، کالای ایرانی خریداری کند.

بانک انصار

بانک انصار در طرح وام خرید کالا خود تا سقف 50 میلیون تومان وام می دهد. مبلغ این وام برای زوجین 100 میلیون تومان است یعنی هر یک از زوج ها می تواند 50 میلیون تومان وام دریافت کند.

مدت بازپرداخت این تسهیلات، در قالب اقساط 48 ماهه با سود 15 درصد است. این تسهیلات در قالب کارت اعتباری به متقاضی پرداخت می شود. در این طرح افراد تنها می توانند کالای ایرانی از فروشگاهایی که بانک مشخص کرده است خریداری کنند.

بانک مهر ایران

در این طرح مشتریان بدون نیاز به سپرده گذاری می توانند، با توجه به سهمیه ماهانه شعب، از وام قرض الحسنه برای خرید کالا یا خدمات استفاده کنند.

همه افرادی که قصد خرید کالا یا خدمات دارند می توانند به جای خرید نقدی، از خرید اقساطی بدون سود در این طرح استفاده کنند.

این تسهیلات با سود چهار درصد اعطا می شود. تعداد اقساط طرح کالا کارت هم یکی از حالت های 6 ،9 ،12 و 18 ماهه است. حداکثر مبلغ این وام هم 50 میلیون تومان است.

بانک ملت

این بانک تا سقف 50 میلیون تومان با بازپرداخت 12 ،24 و 36 ماهه و با نرخ سود 10، 14 و 15 درصد وام می دهد. مهلت استفاده از این کارت برای خرید اقساطی از فروشگاه های مشخص شده از طریق بانک ملت، 120 روز مشخص شده است.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 بهمن 1400 بروزرسانی: 1 بهمن 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1890

به "وام خرید کالا را از کدام بانک ها بگیریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام خرید کالا را از کدام بانک ها بگیریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید