نام گذاری 83 هزار و 344 نفر به نام علی در بوشهر

به گزارش مینی نت، خبرنگاران/بوشهر مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: از ابتدای تشکیل پایگاه اطلاعات جمعیت سازمان ثبت احوال، در استان بوشهر 83 هزار و 344 نفر به نام علی و القاب و ترکیب های آن نام گذاری شده اند.

نام گذاری 83 هزار و 344 نفر به نام علی در بوشهر

از پروفایل ما bestcanadatours دیدن نمایید.

اسکندر پاسالار ضمن تبریک دهه ولایت و عید سعید غدیر خم، اظهار کرد: سال گذشته تعداد هزار و 21 نفر از نوزادان متولد شده در استان به نام علی و ترکیبات آن نام گذاری شده اند.

وی با تأکید بر متخلص شدن هر چه بیشتر به اخلاق علوی در سبک زندگی، خواهان انتخاب نام های مناسب برگرفته از فرهنگ اسلامی ایرانی برای نوزادان توسط والدین شد.

مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر اضافه نمود: فرهنگ نام گزینی درست، برای فرزندان بسیار با اهمیت است که باید مورد توجه والدین قرار گیرد.

اسکندر پاسالار با بیان اینکه علاقه مندی مردم استان بوشهر به خاندان عصمت و طهارت سبب شده تا انتخاب نام های مذهبی در این استان، بالاترین فراوانی را داشته باشد، اظهار داشت: طی 4 ماه نخست سال جاری فراوانی نام علی با انتخاب 96 مورد، پس از نام محمد و حسین، رتبه سوم را به خود اختصاص داده و نام امیرعلی با فراوانی 67 مورد پس از امیر حسین، در صندلی پنجم قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1116

به "نام گذاری 83 هزار و 344 نفر به نام علی در بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام گذاری 83 هزار و 344 نفر به نام علی در بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید