فروشگاه طهوری در انتظار مالکان جدید

به گزارش مینی نت، به گزارش خبرنگاران، پیگیری های ایبنا حاکی از آن است که مراحل تخلیه کتابفروشی طهوری پیش از ایام نوروز و در اسفندماه سال گذشته صورت گرفته ، درحال حاضر ملک در اختیار مالک جدید خود برای بازگشایی و چیدمان قرار گرفته است.

فروشگاه طهوری در انتظار مالکان جدید

عملیات بازسازی و نوسازی این ملک که به دلیل فرارسیدن تعطیلات نوروز و شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، امروز(شنبه 30 فروردین ماه) و همز مان با بازگشایی کتاب فروشی های راسته انقلاب، از سر گرفته شده، عملیات طراحی داخلی و معماری آن شروع شده است و پیش بینی می گردد بازسازی این ملک تا خردادماه به طول بینجامد.

کتابفروشی 66ساله طهوری فعالیت خود را تا سرانجام بهمن ماه سال گذشته ادامه داد و از آن پس این ملک طی توافق نامه و قرارداد به مهران و ناصر بخشی (فرزند و برادرزاده زنده یاد محسن بخشی یکی از پیشکسوتان نشر و از بنیانگذاران انتشارات مطلع) منتقل شد.

طهوری پس از بهمن ماه سال گذشته، فعالیت خود را در حوزه نشر، کمافی السابق ادامه داده و در مکان دفتر خود دایر است.

سید احمدرضا طهوری، مدیر کتاب فروشی طهوری سال گذشته در گفت وگو با ایبنا درباره فروش این کتاب فروشی قدیمی گفته بود که واگذاری کتاب فروشی را بنابر دلایل شخصی و خستگی از شرایط و شرایط حاکم بر حوزه نشر و کتاب فروشی ها انجام داده است.(اینجا بخوانید)

طهوری همچنین درباره مالک بعدی این مکان که آن هم به کار کتاب فروشی خواهد پرداخت، اشاره نمود و گفت خشنود است که این مکان دوباره یک کتاب فروشی خواهد بود؛ اما خودش دیگر به این کار ادامه نخواهد داد و تنها انتشارات طهوری را حفظ خواهد نمود. هرچند متعاقبا اخبار دیگری به انتشار رسید که احتمال گشایش کتاب فروشی دیگری را از سوی این نشر قوت بخشید.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 929

به "فروشگاه طهوری در انتظار مالکان جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروشگاه طهوری در انتظار مالکان جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید