طراحی شاه نشین ویلا: افتتاح کارگاه پرورش قارچ در مجتمع باغچه بان بهبهان

به گزارش مینی نت، تهران (پانا) - رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در سفر به خوزستان با همراهی مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان، امام آدینه، نماینده مردم در مجلس و فرماندار شهرستان بهبهان ضمن بازدید از فرآیند آموزش در مجتمع آموزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه باغچه بان شهرستان بهبهان، کارگاه پرورش قارچ این مجتمع آموزشی را افتتاح کرد.

طراحی شاه نشین ویلا: افتتاح کارگاه پرورش قارچ در مجتمع باغچه بان بهبهان

جهت دریافت خدمات طراحی شاه نشین ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن بازدید از کلاس های درس این مدرسه با تاکید بر استفاده از شبکه شاد در کنار آموزش های حضوری به عنوان آموزش های مقوم، مکمل و معکوس اعتباری برای هوشمند سازی تمامی کلاس های درس این مجتمع آموزشی اختصاص داد.

سید جواد حسینی در حاشیه افتتاح کارگاه پرورش قارچ این مجتمع آموزشی گفت: 70 درصد محتواهای آموزشی در آموزش و پرورش استثنایی مهارتی است و 10 هزار هنرجوی با نیازهای ویژه در 1103 مدرسه پیش حرفه ای و حرفه ای در 36 رشته فنی و حرفه ای و کاردانش در حال تحصیل هستند.

وی توضیح داد: در دوسال اخیر 55 کد هنرستانی در آموزش و پرورش استثنایی تاسیس و 62 رشته هنرستانی نیز توسعه پیدا نموده است.

شایان ذکر است مجتمع آموزشی باغچه بان شهرستان بهبهان 124 دانش آموز کم توان ذهنی و چند معلولیتی را در تمامی مقاطع شامل پیش دبستانی، دبستان، متوسطه پیش حرفه ای و متوسطه حرفه ای تحت پوشش تعلیم و تربیت قرار داده است.

بعلاوه در مجتمع آموزشی باغچه بان شهرستان بهبهان یک سالن ورزشی درون مدرسه ای مجهز نیز احداث شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 بهمن 1400 بروزرسانی: 17 بهمن 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1908

به "طراحی شاه نشین ویلا: افتتاح کارگاه پرورش قارچ در مجتمع باغچه بان بهبهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی شاه نشین ویلا: افتتاح کارگاه پرورش قارچ در مجتمع باغچه بان بهبهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید