احتمال جدایی فلیک از بایرن مونیخ؛ آتش زیر خاکستر

به گزارش مینی نت، خبرگزاری خبرنگاران- سرمربی بایرن مونیخ و حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این باشگاه با یکدیگر به مشکل خورده اند.

احتمال جدایی فلیک از بایرن مونیخ؛ آتش زیر خاکستر

به گزارش خبرنگاران، اخیرا در رسانه های آلمانی، اخباری در مورد رابطه بد میان هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ با حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این باشگاه مطرح می شود و با توجه به شایعات حضور هانسی فلیک در تیم ملی آلمان، ماجرای اختلاف فلیک و صالح حمیدزیچ پررنگ تر شده است. تنش میان هانسی فلیک و حسن صالح حمیدزیچ، به ژانویه 2020 یعنی همان زمانی که هانسی فلیک به عنوان سرمربی دائم بایرن مونیخ منصوب شد، بر می شود. فلیک در رسانه ها رسما درخواست خرید کرد و این در حالی بود که صالح حمیدزیچ از برنامه ریزی برای تقویت تیم در عموم، شگفت زده و ناراحت شد. ماجرای جذب الکساندر نوبل، تنش ها را بیشتر کرد. فلیک مایل بود اسون اولرایش به عنوان ذخیره مانوئل نویر به کارش ادامه دهد اما صالح حمیدزیچ، نوبل را به صورت رایگان به بایرن مونیخ آورد و اسون اولرایش را به هامبورگ فروخت. فلیک به جای بونا سار و داگلاس کاستا، سرجینیو دست و کالوم هادسون اودوی را می خواست و حتی لروی سانه هم بازیکن ایده آل او نبود. فلیک بیشتر به جذب تیمو ورنر و کای هاورتس علاقه داشت اما باشگاه بایرن مونیخ، انتقال سانه را نهایی کرد.

به دنبال این تصمیمات، هانسی فلیک درخواست کرد حق وتوی تصمیمات نقل و انتقالاتی مدیران بایرن مونیخ را داشته باشد اما مدیران، این درخواست فلیک را نپسندیدند زیرا آن ها بایرن مونیخ را از هر کسی بالاتر می دانند. حالا فرصت کار کردن در تیم ملی آلمان برای فلیک فراهم است و او راه خروجی را هم پیش روی خود می بیند. به طور کلی، جدایی فلیک از بایرن مونیخ غیرممکن نیست. اگر بایرن مونیخ بتواند با یک سرمربی چون یولیان ناگلزمان توافق کند، مخالفتی با پیوستن فلیک به تیم ملی آلمان نخواهد داشت.

بعد از قطعی شدن جدایی یوواخیم لوو از تیم ملی آلمان بعد از جام ملت های پیش رو، اخبار حاکی از احتمال حضور هانسی فلیک روی نیمکت ژرمن ها بوده است. طبق ادعای نشریه بیلد، مدیران بایرن مونیخ حس می نمایند در صورت مهیا بودن شرایط، هانسی فلیک علاقمند به حضور روی نیمکت تیم ملی آلمان و دادن پاسخ مثبت به پیشنهاد آنهاست. البته فدراسیون فوتبال آلمان هنوز برای توافق با هانسی فلیک رسما وارد عمل نشده و بند آزادسازی هم در قرارداد این سرمربی آلمانی وجود ندارد.

بایرن مونیخ تنها در صورت یافتن جانشین مناسب به هانسی فلیک اجازه جدایی می دهد. جولیان ناگلزمان گزینه اول بایرن مونیخ است، اما بایرن باید بند آزادسازی سرمربی جوان لایپزیش را پرداخت کند، زیرا او تا سال 2023 با این باشگاه تحت قرارداد است. اما نشریه بیلد امروز در گزارشی خبر از مشکلاتی بین هانسی فلیک و مدیران باشگاه داد که ممکن است احتمال جدایی این سرمربی آلمانی را افزایش دهد.

اختلافات بین مدیران باشگاه بایرن مونیخ و خصوصا حسن صالح حمیدزیچ با هانسی فلیک ممکن است در نهایت منجر به جدایی این سرمربی پیروز شود. اولین تنش بین هانسی فلیک و حمیدزیچ به ژانویه 2020 و کمی پس از دائمی شدن قرارداد سرمربی بایرن بازمی شود. هانسی فلیک در آن مقطع خواستار جذب بازیکنان جدید شده بود، اما مدیران بایرن از ابراز این خواسته در مقابل مطبوعات و طرفداران تعجب نموده و این رفتار هانسی فلیک را دوست نداشتند.

مورد اختلاف بعدی جذب الکساندر نوبل، دروازه بان جوان و آلمانی بود. هانسی فلیک علاقمند به حفظ اسون اولرایش بود، اما مدیران باشگاه علیرغم میل او نوبل را جذب کردند. در ادامه هانسی فلیک خواستار جذب سرجینیو دست و کالوم هودسون اودوی بود، اما داگلاس کاستا و بونا سار با بایرن قرارداد امضا کردند. حتی هانسی فلیک تمایلی به جذب لروی سانه هم نداشت و خواستار خرید بازیکنانی چون تیمو ورنر یا کای هاورتز بود، اما باز هم این اتفاق رخ نداد.

در این شرایط احتمال جدایی هانسی فلیک و رفتن او به تیم ملی آلمان وجود دارد. علیرغم نتایج فوق العاده باواریایی ها در یک سال اخیر، روابط بین سرمربی و مدیران باشگاه فوق العاده نیست و وسوسه پست راهنمایی تیم ملی آلمان ممکن استن فلیک را مجاب به جدایی از بایرن مونیخ بکند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1512

به "احتمال جدایی فلیک از بایرن مونیخ؛ آتش زیر خاکستر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال جدایی فلیک از بایرن مونیخ؛ آتش زیر خاکستر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید