شروع کمپین تبلیغاتی پادرو؛ فروش در اینستاگرام چهارپایه می خواد

به گزارش مینی نت، به عنوان پلتفرم هوشمند پرداخت و ارسال سفارشات آنلاین در ، خبر از شروع کمپین تبلیغاتی خود داده و بیلبوردهای این مجموعه در سطح کشور نصب شده است.

شروع کمپین تبلیغاتی پادرو؛ فروش در اینستاگرام چهارپایه می خواد

به گزارش واحد خبر ، به فاصله حدود یک سال از مرحله دوم ، فرایند توسعه فعالیت ها و بازاریابی گسترده این پلتفرم ادامه دارد.

یکی دیگر از مراحل توسعه خدمات پادرو، تغییر لوگو و تاکید بر ماهیت پویایی پلتفرم یاد شده بود که با معرفی دو بخش مجزای پادروشاپ و پادروپین همراه شد.

پادروشاپ سیستم هوشمند مدیریت و ارسال سفارش های فروشندگان اینستاگرامی است. در پادروشاپ صاحبان فروشگاه های اینستاگرامی می توانند برای هر یک از محصولات خود، موجودی و قیمت مشخص نمایند و آنها را به وسیله لینک خرید آنلاین بفروشند.

پادروپین مارکت پلیس خدمات پستی است و به فروشگاه های آنلاین یاری می نماید تا فرآیند ارسال سفارش های اینترنتی را مدیریت نمایند. در پادروپین، بدون مراجعه و یا ثبت قرارداد با شرکت های پستی، می توان سفارش های اینترنتی را با هر یک از شرکت های پستی ارسال کرد.

حال همانطور که گفته شد کمپین بزرگ تبلیغاتی پادرو شروع شده و در نخستین گام، همراه با گستره بازاریابی آنلاین، تبلیغات محیطی این پلتفرم از جمله بیلبوردهای سطح کشور نیز شروع شده است.

این کمپین با تاکید بر شعار فروش در اینستاگرام چهارپایه می خواد، به چهار رکن درگاه پرداخت امن، مدیریت سفارش، ارسال آسان و لینک اختصاصی اشاره دارد که تمام این موارد به صورت یکپارچه به وسیله پادرو ارائه می شوند.

پشوتن پورپزشک مدیرعامل پادرو در رابطه با ماهیت تمرکز این پلتفرم بر تجارت شبکه های اجتماعی شرح می دهد: حجم مبادلات خرید و فروش در اینستاگرام به قدری بالا است که باید مورد توجه قرار گیرد و در عین حال خدمات مناسبی برای آنها فراهم نبوده. بنابراین پادرو با ورود به این بازار، ضمن ایجاد ارزش افزوده و تکمیل زنجیره ارزش موجود، به توسعه و رشد این بازار اینترنتی یاری می نماید.سرزمین هوشمند پاد هم طرح پلتفرم جامع و چندسویه گروه اقتصادی پاسارگاد است که با ارائه راهکارهایی متنوع از حوزه ها و بخش های مختلف، محصولات و امکانات گوناگونی را در راستای تحقق زندگی بهتر ارائه می دهد.

منبع: شبکه چی
انتشار: 5 تیر 1401 بروزرسانی: 5 تیر 1401 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 2033

به "شروع کمپین تبلیغاتی پادرو؛ فروش در اینستاگرام چهارپایه می خواد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع کمپین تبلیغاتی پادرو؛ فروش در اینستاگرام چهارپایه می خواد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید