آزادراه ساوه-تهران-ساوه پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته شد

به گزارش مینی نت، مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2306 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 3.2 درصد کاهش نشان می دهد.

آزادراه ساوه-تهران-ساوه پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته شد

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، علی اکبر آشوری، در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، گفت: بر اساس اطلاعات حدود 800 دوربین نظارت تصویری و بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* تردد روان در همه جاده های تهران-شمال

وی درباره شرایط ترافیکی محورهای تهران-شمال بیان نمود: در حال حاضر تردد در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت روان است.

* بارش پراکنده در برخی از محورهای استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان

آشوری درباره شرایط جوی جاده ها بیان نمود: در حال حاضر بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان گزارش شده است.

وی اضافه نمود: در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* ترافیک جاده ها کاهش یافت

وی درباره میزان تردد خودرو در جاده ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2306 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 3.2 درصد کاهش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 18.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3تا 4 صبح ثبت شد.

* انسداد 9 محور اصلی و فرعی

مدیر مرکز مدیریت راه ها یادآور شد: در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان، محور گنج نامه-تویسرکان و محور فرعی رویان - گلندرود و بلده واقع در استان مازندران به دلیل کاهش ایمنی در راستا، مسدود است.

آشوری اضافه نمود : همچنین محور خرم آباد-پلدختر، محور فرعی سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور پونل-خلخال و محور فرعی شمشک-دیزین به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* آزادراه ساوه-تهران-ساوه پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

وی گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه ساوه-تهران ، آزادراه تهران-ساوه و آزادراه تهران-کرج ثبت شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1549

به "آزادراه ساوه-تهران-ساوه پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادراه ساوه-تهران-ساوه پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید