پخش بوسه از شبکه نسیم، مدیر را تعلیق کرد؟

به گزارش مینی نت، پس از حاشیه ای که در روز های پایانی تعطیلات نوروزی به واسطه پخش برنامه ای در شبکه نسیم برای صداوسیما رقم خورد، شبکه پخش کننده ضمن عذرخواهی از مخاطبان، وعده رسیدگی به موضوع و اعلام نتیجه را داد که این نتیجه هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است؛ هرچند بعضی رسانه ها با انتشار خبر هایی که منبع رسمی ندارد، از تعلیق یکی از مدیران به وسیله معاون سیما خبر داده اند.

پخش بوسه از شبکه نسیم، مدیر را تعلیق کرد؟

به گزارش ایسنا، براساس آنچه در سایت و جدول پخش شبکه نسیم قابل مشاهده است، برنامه چهار شگفت انگیز که مسبب حاشیه های روز های اخیر صداوسیما بوده است همچنان روی آنتن می رود. ضمن اینکه در بخش پربازدیدترین ویدئو های مرتبط با برنامه های شبکه نسیم، فیلم های این برنامه در روز های هفتم و هشتم فروردین ماه قابل مشاهده است.

با این همه بعضی رسانه ها از تعلیق مدیر پخش شبکه نسیم، برخورد با مسئول بازبینی (و بازبین) شبکه و تغییر تهیه کننده برنامه خبر داده اند که البته این اقدامات توبیخی، تا به امروز به تایید رسمی مسئولان شبکه یا معاونت سیما نرسیده است. این در حالی است که انتظار می رفت همان طور که پیشتر در متن اطلاعیه شبکه نسیم آمده بود، اگر قرار بر برخوردی با مسببان این مساله بوده است، به وسیله مراجع رسمیِ اطلاع رسانی در صداوسیما اعلام گردد.

بر اساس این گزارش، در روز های گذشته در پی پخش قابی نامتعارف در یکی از برنامه های نوروزی، ویدئوی آن در شبکه های مجازی دست به دست شد و شبکه نسیم ضمن عذرخواهی از بینندگان اعلام نمود، خطای اتفاق افتاده در یکی از برنامه های این شبکه براساس آنالیز های اولیه، نتیجه سهل انگاری تیم فراوری برنامه و بی دقتی ناظران پخش بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 15 فروردین 1402 بروزرسانی: 15 فروردین 1402 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 2186

به "پخش بوسه از شبکه نسیم، مدیر را تعلیق کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش بوسه از شبکه نسیم، مدیر را تعلیق کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید