شاگرد مغازه لبنیاتی، کلاهبردار اسکیمری از آب درآمد

به گزارش مینی نت، خبرنگاران/خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری یک کلاهبردار که در ماهشهر با وسیله اسکیمر، کارت بانکی شهروندان را کپی برداری می کرد، خبر داد.

شاگرد مغازه لبنیاتی، کلاهبردار اسکیمری از آب درآمد

سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: در پی مراجعه تعدادی از شهفرایندان به پلیس فتا ماهشهر مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی آنها، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس فتا با اقدامات تخصصی و رصد دقیق اطلاعاتی، شاگرد مغازه لبنیات فروشی که اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی می کرد را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

به گزارش مینی نت، عباس زاده با بیان اینکه فرد دستگیر شده در تحقیقات پلیس، خود را شاگرد مغازه لبنیاتی معرفی کرده است، گفت: متهم در فرایند رسیدگی به پفراینده به کلاهبرداری از مشتریان به وسیله استفاده از اسکیمر و کپی کردن کارت بانکی اقرار کرده است.

وی با اشاره به اینکه فرد کلاهبردار در فرصتی مناسب حساب بانکی مشتریان را خالی می کرد، اعلام نمود: متهم تاکنون به برداشت مبلغ 4 میلیارد ریال از حساب بانکی 50 نفر از شهفرایندان اعتراف کرده است.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضائی به شهفرایندان توصیه کرد: رمز عبور خط مقدم دفاعی در حفاظت از اطلاعات ذخیره شده است و شهفرایندان باید با هوشیاری آن را حفظ و از بازگو کردن رمز برای دیگران اجتناب کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 569

به "شاگرد مغازه لبنیاتی، کلاهبردار اسکیمری از آب درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاگرد مغازه لبنیاتی، کلاهبردار اسکیمری از آب درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید