44 ملوان نفتکش های حادثه دیده در دریای عمان به بندر جاسک منتقل شدند

به گزارش مینی نت، 44 ملوان دو فروند کشتی نفتکش خارجی که در دریای عمان دچار حادثه شدند با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی هرمزگان از آب گرفته شدند و توسط شناور ناجی ایرانی به بندر جاسک منتقل شدند.

44 ملوان نفتکش های حادثه دیده در دریای عمان به بندر جاسک منتقل شدند

با همراهی تور لحظه آخری عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش حوزه سیاست خارجی مینی نت، یک منبع مطلع گفت: 44 ملوان دو فروند کشتی نفتکش خارجی که صبح امروز در دریای عمان دچار حادثه شدند با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی هرمزگان از آب گرفته شدند و توسط شناور ناجی ایرانی به بندر جاسک منتقل شدند.

این منبع مطلع روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا اضافه نمود: اولین شناور ساعت 8 و 50 دقیقه صبح امروز 23 خرداد در فاصله 25 مایلی جاسک دچار حادثه شد.

وی ادامه داد: این کشتی با پرچم جرایر مارشال با محموله اتانول از مبدا بندر الروس کشور قطر به سمت تایوان در حرکت بود که از میانه کشتی دچار حریق شد.

به گفته این منبع مطلع 23 نفر خدمه این کشتی پس از حادثه خود را به آب انداختند که با هماهنگی و راهنمایی مرکز جستجو و نجات دریایی هرمزگان توسط یک فروند کشتی عبوری از آب گرفته شده و به شناور ناجی ایرانی تحویل داده شدند.

این منبع گفت: به فاصله یک ساعت بعد پس از کشتی اول در ساعت 9 و 50 دقیقه در فاصله 28 مایلی جاسک دچار حریق شد.

این نفتکش با پرچم پاناما ازیکی از بندرهای عربستان سعودی به سمت سنگاپور در حرکت بود و محموله آن متانول گزارش شده است.

بر اساس این گزارش، 21 نفر خدمه این کشتی پس از حادثه خود را به آب انداختند که هماهنگی و راهنمایی مرکز جستجو و نجات دریایی هرمزگان از آب گرفته شده و تحویل شناور ناجی ایران شدند.

منبع: تسنیم
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 658

به "44 ملوان نفتکش های حادثه دیده در دریای عمان به بندر جاسک منتقل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "44 ملوان نفتکش های حادثه دیده در دریای عمان به بندر جاسک منتقل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید